Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Austin Butler zagra Elvisa Presleya 0

Baz Luhrmann znalazł wreszcie swojego Elvisa Presleya. Reżyser postanowił dać szansę mniej znanemu aktorowi i postawił na Austina Butlera.

Austin Butler zagra Elvisa Presleya w niezatytułowanym wciąż filmie, który opowie historię legendarnego piosenkarza. Historia skupi się na jego relacjach z menadżerem, dzięki któremu zawdzięcza swój sukces. Colonel Tom Parker zostanie sportretowany przez dwukrotnego laureata Oscara – Toma Hanksa. Dystrybucją i finansowaniem filmu zajmie się Warner Bros. Pictures.

Zdjęcia do filmu mają wystartować na początku przyszłego roku w Queensland, w Australii. Film prześledzi drogę jaką Presley musiał przejść, aby stać się ikoną muzyki oraz osiągnąć poziom sławy zespołu The Beatles. W tle będziemy mogli przyjrzeć się ewoluującemu krajobrazowi kulturowemu i utracie niewinności w Ameryce.

W rolę Elvisa Presleya ubiegało się kilku aktorów. Pomimo tego, że zainteresowani zagraniem w produkcji byli Ansel Elgort, Miles Teller czy Harry Styles, to Baz Luhrmann zdecydował się postanowić na Austina Butlera, którego powinni kojarzyć między innymi fani serialu Arrow czy Kroniki Shannary. Młodego aktora będziemy mogli zobaczyć także w nowym filmie Quentina TarantinoPewnego razu w Hollywood. Nie powinniśmy się jednak spodziewać jakiejś ogromnej roli.

Baz Luhrmann napisał scenariusz filmu we współpracy z Craigiem Pearcem. Na razie nie jest znana data premiery.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

LakiLou

Kurcze nie widziałem ani jednego filmu z tym aktorem, ciężko jest mi więc stwierdzić czy jest to dobry wybór. Czas pokaże. Jeśli natomiast chodzi o wygląd to charakteryzacja potrafi zdziałać cuda, także oto można być spokojnym.

Proszę czekać…