Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

SDCC 2019: Taskmaster przeciwnikiem Czarnej Wdowy 0

Marvel Studios ogłosiło w trakcie Comic-Conu w San Diego swoje plany dotyczące przyszłości Kinowego Uniwersum Marvela i czwartej fazy. Wśród tytułów, które znalazły się na liście jest film kinowy opowiadający o solowych przygodach Czarnej Wdowy.

Potwierdzono już, że przeciwnikiem tytułowej superbohaterki będzie Taskmaster. Jest on niezwykle groźnym przeciwnikiem, ponieważ potrafi imitować ruchy i styl walki swojego rywala. W filmowej produkcji również będzie posiadał takie zdolności. To co może go jednak różnić od komiksowego pierwowzoru to fakt, iż jego komiksowym alter ego nie będzie Tony Masters.

W sieci trwają już spekulacje związane z przeciwnikiem Czarnej Wdowy. Dużo pisze się na temat tego, że Taskmasterem zostanie… Rachel Weisz. Ogłoszono, że w filmie wcieli się w postać tajemniczej Meliny znanej także pod pseudonimem Iron Maiden, która nigdy nie mogła wyjść z cienia Czarnej Wdowy. Z tego też powodu zdecydowała się odejść i pracować na własny rachunek jako zabójczyni na zlecenie. Jedną z jej misji było wyeliminowanie Natashy Romanoff.

Ilustrator Andy Park, który ma przyjemność współpracować z Marvel Studios zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie będące grafiką koncepcyjną, na której możemy zobaczyć Czarną Wdowę walczącą z Taskmasterem.

Scarlett Johansson powróci w roli Natashy Romanoff w swoim solowym filmie. W obsadzie są także David Harbour jako Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena, O-T Fagbenle jako Mason i Rachel Weisz jako Melina. Reżyseruje Cate Shortland. Premiera 1 maja 2020 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

LakiLou

No i fajnie, bo to całkiem ciekawa postać, a przeciwstawienie jej akurat Czarnej Wdowie jest bardzo dobrym pomysłem, bo tym oto sposobem staję się naprawdę ciężkim przeciwnikiem ;)

Animek84

Idris Elba jest w podobnym wieku więc jak wybierali "dziadka" to mogli już Idrisa. W następnej części chłop będzie miał 50 lat a wiadomo ludzie lubią oglądać w kinach 50 latków w skórze walczących z wampirami.

Movieman Animek84

@Animek84 nie ten news, ale odpowiem – Idris Elba grał już w tym uniwersum naprawdę ważną postać, więc lekko by się gryzło.

Ali co prawda był w serialu Luke Cage, ale Marvel Studios zdecydowanie nie traktuje tych produkcji Netflixa poważnie, o czym świadczy ten angaż.

Animek84 Movieman

@Movieman Wiem ale skoro w MCU jest przynajmniej jeszcze jeden czarny który grał wcześniej w ich filmach po czym grał później w 2(i to nie tv). Tym bardziej Idrisa mogli wkręci to raz. Dwa ja uważam że lepiej jednak wybrać kogoś po 30 żeby jednak pociągnął franczyzę na dłużej niż na 2 części. Chyba że Marvel po części drugiej Blade zrobi kobietą.

Animek84 Movieman

@Movieman Kurdę faktycznie nie pod tym newsem się wpisałem za daleko przewinąłem :D

Animek84

“Potwierdzono już, że przeciwnikiem tytułowej superbohaterki będzie Taskmaster. Jest on niezwykle groźnym przeciwnikiem, ponieważ potrafi imitować ruchy i styl walki swojego rywala. " w grze na ps4 walka z nim trwała może z 4 min więc jest groźny jak cholera ;p

Movieman Animek84

@Animek84 w grze jednak był nieco inny zamysł tej postaci bo jednak miałeś różnego rodzaju misje – w między czasie Taskmaster niezły łomot dawał Pajączkowi :) Dopiero później można go było pokonać :D

Animek84 Movieman

@Movieman To nie było tak że trza było zrobić czasówki i dopiero na końcu się z nim tłukło? Bo ja sobie poważnie nie przypominam żeby mi spuścił jakiś wpierdol. Poza tym jak na "bossa" to pachnie mi to jakimś klasykiem kinem z lat 90 gdzie na końcu będziemy mieli finałową scenę gdzie Natasha będzie się tłukła na pięści i nogi z Taskmaster co też pewnie zajmie max 5 min.

Movieman Animek84

@Animek84 tak była finałowa walka, ale w między czasie jak szukalo się kolejnych "czasowek" on się pojawiał i nie można go było pokonać.

Proszę czekać…