Anna Przybylska kobietą roku 0

Aktorka Anna Przybylska została kobietą roku 2007 TVN Turbo w plebiscycie Męska Rzecz 2007

W plebiscycie Męska Rzecz 2007 organizowanym przez motoryzacyjny kanał pokonała dwie inne nominowane panie: Annę Marię Jopek, i Katarzynę Nosowską.

Ania Przybylska w filmie Dlaczego nie!Ania Przybylska w filmie Dlaczego nie!

W plebiscycie wybrano także ulubione przedmioty mężczyzn w czterech kategoriach: gadżet i elektronika, gdzie wygrał Toughbook CF-30 (Panasonic), na co dzień – węgiel do grilla (Brand BBQ Brick), hobby i sport – gra Call of Duty4 (modern Warfare) i motoryzacja – Audi R8.

Ten ostatni produkt otrzymał również tytuł grand prix dla najbardziej męskiego z męskich przedmiotów zgłoszonych we wszystkich kategoriach.

Zwycięzców plebiscytu wyłonili widzowie w głosowaniu sms-owym oraz jury w składzie: Tomasz Sekielski, Andrzej Morozowski, Zbigniew Urbański, Marcin Meller, Wojciech Brzozowski i Maciej Maciejowski.

Laureaci zostali uhonorowani statuetkami Męska Rzecz 2007, których wręczenie odbyło się wczoraj podczas gali w Fabryce Trzciny, na której wystąpiła Doda. Relacja z gali zostanie pokazana w sobotę 1 marca, najpierw w TVN Turbo o 13.00, a potem w TVN o 14.55.

wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Mierzwiak

Najwyraźniej za to że żyje, nic innego nie przychodzi mi do głowy.

kill

Ciekawe za co? Za wszechobecne reklamy kosmetyków w hipermarketach?

Proszę czekać…