Trwają pracę nad spinoffem Family Guy 1

Seth McFarlane pracuje nad swoim nowym serialem.

The Hollywood Reporter mówi, że FOX pracuje nad spinoffem Głowy Rodziny skupionym na postaci sąsiada Petera, Clevelendzie Brownie.

Projekt, którego tytuł roboczy brzmi Cleveland jest tworzony przez twórcę Głowy Rodziny Setha McFarlanne'a. Mike Henry nadal będzie podkładać głos bohaterowi serialu. McFarlanne jest twócą także innego serialu o podobnej tematyce pod tytułem American Dad

Cleveland BrownCleveland Brown

Przypomnijmy, że Family Guy to amerykański serial animowany dla dorosłych, który opowiada o życiu pewnej amerykańskiej rodziny. Tytułowym bohaterem jest Peter Griffin, pracownik w fabryce zabawek (w dalszych odcinkach pracuje w wytwórni piwa) oraz jego zwariowana rodzina. Żona Lois, córka Meg, syn Chris, diabolicznie złe niemowlę Stewie oraz pies alkoholik, mówiący ludzkim głosem Brian.

Cleveland jest drugim spinoffem stacji FOX, nad którym trwają pracę. Pierwszym jest spinoff serialu Skazany na Śmierć skupiony na postaci, będącej w więzieniu dla kobiet.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ProZak

już nie mogę się doczekać. Family Guy i American Dad to dwa najlepsze seriale animowane, które staram się oglądać na bieżąco.

Proszę czekać…