Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Walt Disney chce kontynuować 'Planetę małp' 2

Walt Disney po przejęciu wytwórni 20th Century Fox wszedł w posiadanie wielu znanych marek i franczyz filmowych. Wśród nich jest seria "Planeta małp", która została jakiś czas temu odświeżona.

Trylogia składająca się z filmów Geneza planety małp, Ewolucja planety małp oraz Wojna o planetę małp uchodzi za jedną z najlepszych współczesnych serii filmowych. Dlatego też włodarze Walta Disneya nie mają zamiaru porzucać cyklu. Co więcej – nie chcą robić rebootu serii, a kontynuować historię małp zaprezentowanych w dotychczasowych filmach.

Filmy, które zostały wyreżyserowane przez Ruperta Wyatta i Matta Reevesa zarobiły łącznie na całym świecie 1,6 mld dolarów. Nie dziwi, więc fakt, że Walt Disney widzi w marce potencjał na zarobek. Zresztą nie jest tajemnicą, po co Walt Disney zdecydował się na zakupienie 20th Century Fox. W posiadanie Domu Myszki Miki oprócz komiksowych marek takich, jak X-Men czy Fantastyczna Czwórka, weszły również Avatar, Obcy czy filmy o Deadpoolu.

Co prawda na razie żadne oficjalne decyzje nie zostały podjęte, ale z przecieków, które miały pojawić się na Cinema-Conie wynika, że Disney niebawem może ogłosić informacje o realizacji czwartego filmu o małpach. Co o tym myślicie?

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

ar23s

"Co więcej – nie chcą robić rebootu serii, a kontynuować historię małp zaprezentowanych w dotychczasowych filmach."

Czekałem na taką wiadomość od dawna! Jeśli Andy Serkis nadal będzie zaangażowany w efekty specjalne i nie spieprzą scenariusza na kolejne części to ja jestem wniebowzięty <3

Movieman ar23s

@ar23s nie zdziwiłbym się, gdyby ewentualny sukces Venoma sprawił, że Serkis stanąłby za kamerą ;)

ZSGifMan Movieman

@Movieman Czyli będzie istny "małpi film", gdy małpa stanie za kamerą, tzn. Ceasar nagra sam siebie i pewnie jeszcze będzie występował ;)      
Jak ten aktor to pogodzi to będzie dopiero coś! Ale zobaczymy.                

ZSGifMan ar23s

@ar23s W sumie to historia była już zamknięta, a teraz jedyne co mogą, to albo kontynuować walkę ludzi z małpami (to właściwie jeszcze nie takie złe), albo (co znacznie gorsze i bardziej prawdopodobne) w imię wszechobecnych trendów politycznych pokazać jak małpy bratają się z ludźmi, czy też ludzie zaprzyjaźniają z małpami i razem w cudownej harmonii próbują jakoś wspólnie żyć…                

Santanico

Z jednej strony co za dużo to nie zdrowo. Jednak seria trzyma póki co poziom więc chętnie obejrzę kolejną część.

Proszę czekać…