Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aladyn - trwają rozmowy na temat sequela 0

Walt Disney trafił w dziesiątkę z filmem aktorskim o przygodach Aladyna. Superprodukcja wyreżyserowana przez Guya Ritchiego zarobiła na świecie ponad miliard dolarów i już rozpoczęto rozmowy na temat realizacji sequela.

Informacja związana z rozmowami na temat potencjalnego sequela została potwierdzona przez producenta AladynaDana Lina.

Z pewnością, kiedy robiliśmy pierwszy film chcieliśmy, aby był on tak dobry, jak tylko jest to możliwe, chcieliśmy, aby publiczność chciała zobaczyć jeszcze więcej. I powiedziałbym, że publiczność chce zobaczyć więcej. Oglądali ten film wielokrotnie. Dostaliśmy od fanów wiele listów, którzy naprawdę powrócili do kina zabierają ze sobą przyjaciół i rodziny.
Mamy więc wrażenie, że jest więcej historii do opowiedzenia.

mówił w trakcie wywiadu Dan Lin

Zamierzamy potraktować to w ten sam sposób w jaki traktujemy oryginalnego "Aladyna" i nie przerobimy klatki po klatce wszystkie, co zrobiono do tej pory. Naprawdę mamy na oku to co powstało wcześniej, także to prosto na DVD, ale jest jeszcze więcej historii do opowiedzenia. Nie zdradzając zbyt wiele, powiem, że z pewnością próbujemy odkryć, gdzie możemy jeszcze pójść z tą franczyzą.

dodał na koniec producent

Jeśli chodzi o klasyczną animację Disneya, to doczekała się ona dwóch kontynuacji, które trafiły prosto na nośniki fizyczne. Do tego powstał także serial animowany. Ludzie odpowiedzialni za aktorski film i jego potencjalny sequel mają, więc trochę materiału źródłowego, aby pokazać coś mniej znanego na dużym ekranie.

Którą historię o Aladynie chcielibyście zobaczyć na wielkim ekranie?

Źrodło: ComicBook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

LakiLou

Wczoraj oglądałem właśnie Aladyna i mi się spodobał. Także z wielką przyjemnością powitałbym kontynuację.

Proszę czekać…