filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Znamy tytuł nowego Bonda! 0

"NO TIME TO DIE"- oto nowy tytuł już 25. odsłony filmu o Jamesie Bondzie! Oficjalny kanał na Twitterze ujawnił ten fakt dzisiaj rano.

Daniel Craig powróci do nas jako superszpieg, w kolejnej części, która nazywa się "No Time To Die". Obraz wyreżyserowany przez Cary'ego Fukunaga, pomimo kilku niepowodzeń na planie, zachował swoją datę premiery z brytyjskim wprowadzeniem na rynek 3 kwietnia 2020 roku.

Na udostępnionych zdjęciach można zobaczyć Craiga, który kolejny raz wcieli się w tę postać. Według fabuły będzie on odpoczywać na Jamajce, gdzie pojawi się jego stary przyjaciel Felix Leiter (Wright) z CIA, prosząc go o pomoc w misji uratowania porwanego naukowca. Zadanie okazuje się o wiele bardziej zdradliwe, niż można było się tego spodziewać, prowadząc Bonda na ślad tajemniczego złoczyńscy (Rami Malek) uzbrojonego w nową, niebezpieczną technologię. Fukunaga jest również autorem scenariusza wraz z Nealem Purvisem i Robertem Wade'em, Scottem Z. Burnsem i Phoebe Waller-Bridge.

Christoph Waltz, Ben Whishaw, Lea Seydoux, Naomie Harris, Jeffrey Wright i Ralph Fiennes również powrócą do serii, której ostatnią odsłoną był Spectre z 2015 roku. Nowe twarze, które zobaczymy w produkcji to Ana de Armas, Lashana Lynch, Billy Magnussen, David Dencik i Dali Benssalah. Producentami filmu są Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Studio MGM wypuszcza produkcje w kraju za pośrednictwem baneru United Artists Releasing, a Universal Pictures International zajmuje się dystrybucją filmu za granicą.

Data polskiej premiery "No Time To Die" nie jest jeszcze znana.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adamus0101

Nareszcie jakiś normalny Bondowski tytuł się szykuje. :P

Proszę czekać…