Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mini Maraton ''TO'' w kinach Helios! 0

Demoniczny klaun Pennywise powraca! Z tej okazji sieć kin Helios przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich fanów kina grozy Stephena Kinga. W trakcie Nocnego Maratonu Filmowego zaprezentowane zostaną To oraz To: Rozdział 2.

Tym razem aż dwa terminy do wyboru: 4 i 6 września kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową, podczas której ekranach kin zawładną adaptacje popularnej powieści Stephena Kinga! Na To. Grupa dzieciaków odkrywa tajemnicę zagadkowych zaginięć i stawia czoła swoim największym koszmarom. Po krótkiej przerwie, premierowe To: Rozdział 2. Po 27 latach dorośli już bohaterowie powracają do Derry, aby ostatecznie rozprawić się z upiornym klaunem zwanym Pennywise.

Jesteśmy przekonani, że groza płynąca wprost z powieści Mistrza Stephena Kinga jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na TO gotowi?

Start: 04.09.2019, godz. 22:00 oraz 06.09.2019, godz. 22:00

Zagrane zostaną:

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie filmowej HELIOS.PL.

To

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

To: Rozdział 2

To: Rozdział 2 to kontynuacja udanego horroru z 2017 roku na podstawie powieści Stephena Kinga. Akcja filmu zostanie przeniesiona 27 lat wprzód, gdzie ponownie będziemy mieli okazję spotkać się z ekipą z Klubu Frajerów. Tym razem jednak będziemy mogli ujrzeć ich dorosłe wersje. Grupa będzie musiała ponownie zjednoczyć swoje siły i zawitać do Derry, aby raz na zawsze rozprawić się z Pennywisem.

Źrodło: Helios

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…