Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie nowa wersja ''Bez twarzy'' 0

Paramount Pictures przygotowuje się do realizacji rebootu jednego z najbardziej znanych filmów w reżyserii Johna Woo – Bez twarzy.

Jak donosi portal Deadline wytwórnia Paramount Pictures zamierza zrealizować nową wersję kultowego filmu akcji wyreżyserowanego przez Johna Woo. Mowa o produkcji Bez twarzy, w której główne role zagrali John Travolta i Nicolas Cage. Z pierwszych informacji wynika, że Oren Uziel – człowiek mający na swoim koncie Jeża Sonica oraz 22 Jump Street – napisze scenariusz filmu. Neal Moritz będzie pełnił funkcję producenta.

Bez twarzy z 1997 roku był kasowym hitem. Produkcja na całym świecie zarobiła ponad 245 mln dolarów. Jest to drugi najbardziej dochodowy film w karierze Johna Woo – pierwsze miejsce piastuje Mission: Impossible II.

Bez twarzy to historia agenta FBI Seana Archera (John Travolta), który od lat ściga niebezpiecznego terrorystę Castora Troya (Nicolas Cage), odpowiedzialnego za śmierć jego kilkuletniego syna. W centrum Los Angeles Troy podkłada bombę biologiczną o ogromnej sile rażenia. Terrorysta wpada w zasadzkę FBI i staje twarzą w twarz z Archerem, który rani go, jak się wydaje, śmiertelnie. Sterowana przez radio bomba nie zostaje jednak odnaleziona. Jedyną szansą na zapobieżenie tragedii jest wyciągnięcie informacji o jej lokalizacji od przebywającego w więzieniu brata Castora – Polluxa Troy’a. Archer zgadza się na szalony eksperyment – poddany skomplikowanej operacji chirurgicznej, otrzymuje twarz Castora. Tymczasem Castor budzi się ze śpiączki. Zmusza chirurga do powtórzenia zabiegu, w wyniku którego ma teraz twarz Archera…

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Animek84

Castor Troy będzie czarna :(

Bercik022 Animek84

@Animek84 zamiana twarzami białego z czarnym, no to bym zobaczył :p

Animek84 Bercik022

@Bercik022 Twarzy jak twarzy dajmy na to że jedna będzie miała inny rozmiar stanika. To wtedy będą musieli pomniejszyć lub powiększyć. Ale za to jak czarna Castor złapie inną panią za brzoskwinkę nie będzie to skutkować MEE 2 :d

Proszę czekać…