Crank 2 wsparty najnowszą technologią

Twórcy zdradzają szczegóły o drugiej części, a także zapowiadają trzecią odsłonę

Prace nad Crank 2: High Voltage mają się rozpocząć za parę tygodni. W wywiadzie twórcy Mark Neveldine i Brian Taylor ujawnili pewien niesamowity szczegół, jak i plan zrobienia trylogii z przygód Cheva Cheliosa.

Crank 2: High Voltage ma mieć nową, specjalnie stworzoną technologię, którą swobodnie można nazwać ruchomy bullet-time. Bullet Time pierwszy raz pojawił się w Matrix, był to statyczny obraz i kamery obracały się wokół niego, tworząc niesamowity efekt. Tu będzie podobnie, tylko że do tego aktor będzie mógł być normalnie w ruchu.
15 kamer umieszczonych na specjalnie przygotowanych urządzeniach będzie latać wokół ludzi. Na pewno stworzy to coś nowego, oryginalnego i niesamowitego.

Poza tym zapowiedzieli, że Crank 3 będzie kręcony kamerą RED w modnej technologii 3d, którą aktualnie kręcą swój najnowszy film Game z Gerardem Butlerem. Jednak będzie trzeba na to jeszcze poczekać parę lat, ponieważ obecnie kamera jest zbyt wielka, nieporęczna w filmowaniu. Żadne szczegóły o fabule nie są znane.

W dwójce Chelios stanie na przeciw chińskiego gangstera, który skradł jego prawie niezniszczalne serce i zastąpił rozrusznikiem, którego trzeba ciągle ładować.

Jasona Stathama w filmie Crank 2006Jasona Stathama w filmie Crank 2006