Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Helstrom'' - obsada aktorska kolejnego serialu Marvela 0

Wygląda na to, że projekt zatytułowany "Ghost Rider" umarł na dobre, jednak inna produkcja ma się całkiem nieźle. Mowa o serialu "Helstrom" do obsady, którego dołączyło właśnie kilka nowych twarzy.

na zdjęciu Elizabeth Marvel / fot. materiały prasowe

Marvel Television i platforma streamingowa Hulu cały czas rozwijają serialowy projekt noszący tytuł "Helstrom". Jak donosi portal Deadline do obsady aktorskiej produkcji dołączyła grupka nowych aktorów i aktorek. Tom Austen i Sydney Lemmon wcielą się w ważne postacie – Daimona Helstrom oraz Ann Helstrom. Na ekranie będziemy mogli podziwiać również talent Elizabeth Marvel, która zagra ich matkę o imieniu Victoria.

Oprócz tego na ekranie pojawią się także Robert Wisdom (jako Caretaker), June Carryl (jako Dr. Louise Hastings), Ariana Guerra (jako Gabriella Rosetti) oraz Alain Uy (jako Chris Yen).

Showrunnerem pierwszego sezonu serialu "Helstrom" jest Paul Zbyszewski. Pierwsza seria będzie składała się z dziesięciu odcinków. Planowana premiera ma się odbyć w 2020 roku.

Głównymi bohaterami serii są Daimon i Ana Helstrom, którzy są dziećmi tajemniczego i potężnego seryjnego mordercy. Rodzeństwo obiera sobie za cel walkę z przestępcami terroryzującymi ludzkość.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…