Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

'The Equalizer' - stacja CBS planuje reboot serialu z lat 80! 0

Popularny serial kryminalny z lat 80. doczekał się swojego kolejnego reboota. Mowa tu o produkcji 'The Equalizer', która emitowana była w latach 1985-1989 i doczekała się, aż czterech sezonów.

Fot. materiały prasowe kadr z filmu 'Bez litości 2'

Główną rolę w nowym serialu realizowanym przez stację CBS otrzymała piosenkarka i aktorka Queen Latifah. Uznawana jest ona za jedną z najlepszych kobiet, które specjalizują się w muzyce hip-hopowej. Jeśli chodzi o jej karierę aktorską to podziwiać mogliśmy ją m.in. w filmach tj. 'Kolekcjoner kości', 'Straszny film 3', 'Salon piękności' czy 'Laski na gigancie'.

Autorami scenariusza i showrunnerami są Andrew Marlowe i Terri Miller. Bazują oni na oryginalnym serialu z lat 80, który miał już swoje rebooty. Pierwszy z nich powstał w 2014 roku. To film akcji o tytule 'Bez litości' z Denzel Washingtonem w roli głównej. W 2018 roku powstała jego kontynuacja. Teraz jak widać przyszła pora na serialowy reboot. Pamiętacie ten serial i cieszycie się, że powstanie jego nowa wersja?

W 'The Equalizer' głównym bohaterem był Robert McCall, były oficer wywiadu, który po zakończeniu służby, zaczął wykorzystywać swoje umiejętności i sprzęt do pomocy potrzebującym. Twórcy nowej produkcji zdecydowali się jednak w głównej roli obsadzić kobietę, która jak głosi opis ma być enigmatyczna i nieść pomoc tym, którzy nie mają już innej deski ratunku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Animek84

I ogólnie super sprawa z serialu o białym kolesiu zrobić 2 filmy z czarnym kolesiem (z czego jeden dobry drugi taki na jedno obejrzenie przy piwkach). Serial z czarną babą która co najwyżej może walczyć z nadwagą a nie ze złymi kolesiami. Chudsze czarne widać wszystkie zajęte i grają u disneya oraz filmach dc.

Animek84

50 letnia stara baba jako super agentka. taaaa na pewno to się uda….

Proszę czekać…