South Park wreszcie za darmo 0

Zgodnie z tym co pisaliśmy w grudniu, South Park znalazł się za darmo w sieci!

MTV podjęła taką decyzję po sukcesie jaki odniosła umieszczając w internecie darmowe odcinki popularnego talk show The Daily Show with Jon Stewart – informuje agencja Reuters. Popularność programu w sieci przyniosła wzrost oglądalności w telewizji.

South ParkSouth Park

Przedstawiciele MTV Networks zapowiedzieli, że również inne programy firmy zostaną umieszczone za darmo w sieci. Nie podali jednak, jakich konkretnych produkcji miałoby to dotyczyć.

Teraz darmowe odcinki South Park znajdą się na stronie SouthParkStudios.com i porucenci mają nadzieję, że wpłynie to na oglądalność serialu i jego popularność na świecie. Pierwsze odcinki serialu powstały w 1997 roku i jak możemy przeczytać w książce South Park And Philosophy na temat serialu: Pod warstwą sarkazmu, niewybrednego poczucia humoru i ostrej satyry na świat gwiazd, animacja kryje w sobie głębszy przekaz. Obecnie wyświetlany jest 12 sezon i prawie każdy odcinek budzi duże emocje. Tydzień temu prasa rozpisywała się o 2 odcinku w 12 sezonu w którym twórcy pokazywali, jak zaszczuwane są gwiazdy showbiznesu przez tabloidy i współczesne media żyjące z plotek! Ten odcinek jest już dostępny na stronie SouthParkStudios.com.

Premiera najnowszego 3 odcinka już jutro! Tytuł Major Boobage. Zapraszamy wszystkich do oglądania kultowego serialu, żeby przekonać się, czym się różni prawdziwy South Park od Włatców móch! Miejmy też nadzieję, że dostęp do odcinków nie zostanie ograniczony terytorialnie, bo z serialami emitowanymi w TV a później w sieci różnie to bywało!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Timothy

jestem wniebowzięty:D wreszcie mogłem obejrzeć długo przeze mnie oczekiwany odcinek "Simpsons Alredy Did It" ;)

Proszę czekać…