Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie drugi sezon ''Wiedźmina'' 0

Netflix ogłasza drugi sezon serialu Wiedźmin! Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan powrócą w kolejnej części ekranizacji bestsellerowej serii książek Andrzeja Sapkowskiego.

Jestem niesamowicie podekscytowana, że jeszcze przed premierą pierwszego sezonu, możemy potwierdzić, że wkrótce znów powrócimy na Kontynent, by opowiedzieć dalszą historię Geralta, Yennefer i Ciri i pokazać fanom efekty wspaniałej pracy, którą wykonała nasza ekipa i obsada.

komentuje showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich

Prace nad drugim sezonem Wiedźmina rozpoczną się w Londynie na początku 2020 roku, a premiera kolejnego sezonu planowana jest na 2021 rok. Drugi sezon będzie składał się z ośmiu odcinków.

Oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

JustynaMacugowska

Myślę, że produkcja ma szansę powodzenia. Jeśli będzie w całości tak dobra jak na zwiastunie to zwiastuje hit :)

MARTIN007

Na 2021, czyżby dłuższa przerwa?.Tak pewni są że oglądalność będzie duża i już wchodzą na kolejny plan.

Proszę czekać…