Michael Scofield na Syberię?! 0

Oczywiście doniesienia o IV sezonie, były Prima Aprilisowym, głupim żartem ;)

W czwartym sezonie Prison Break mamy ponownie zobaczyć bohaterów, którzy wydawało się, że już się nie pojawią. Powróci Dr Sara Tancredi oraz Veronica Donovan, która szantażowana przyłączyła się do firmy . To nie koniec powrotów, bo dość znaczącą postać ma grać Paul Kellerman, który ma pojawić się jako reprezentant nowej Firmy za którą będzie stała Rosja.

Prison Break - SonaPrison Break - Sona

Czwarty sezon będzie dużą odmianą ponieważ przez większość odcinków, to Micheal będzie tropiącym i depczącym po pietach uciekinierom związanym z firmą. Prawdopodobnie 4 sezon zakończy się jak drugi, czyli powrotem do więzienia. Co to ma być za więzienie jeszcze nie ma pewności, ale prawdopodobnie będzie to wschodnia Europa i na 80% Syberia.

Widzowie w Polsce do tej pory mieli okazję obejrzeć dwa sezony. Trzeci, który został skrócony ze względu na strajk scenarzystów ma być emitowany w Polsce w wakacje, po dwa odcinki. Premiera czwartego sezonu planowana jest na wrzesień i w Polsce odcinki mają być pokazywane z tygodniowym opóźnieniem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

srebrny

O kurde zgadłem
grzesiek
gdzie nagroda??/

Agnieszka_Mucha

Mnie urzekło to tygodniowe opóźnienie :) Pomyślałam, że może nie w Polsce żyję :) I jeszcze pomyślałam, jak ludzie z Hataka będą teraz się spieszyli, by się uwinąć szybciej niż….na czym to leci w Polsce? :)

Iqqa

Nie ma źródła, czyli kochanego megafon.pl, więc…fake ;)

Mierzwiak

Trudno nabrać się na news w którym jest tyle literówek, nawet w tytule (SyberiĘ) :P

srebrny

Ja bym go na Monte do Krakowa dał hehehehe

Proszę czekać…