Woody Harrelson i Ice Cube w Drużynie A

Woody Harrelson i Ice Cube wystąpią w filmie The A-Team.

Obraz będzie kinową wersją popularnego w latach 80. serialu Drużyna A. Bohaterami telewizyjnej opowieści byli weterani wojny w Wietnamie, niesłusznie oskarżeni o napad na bank. Po ucieczce z więzienia wyjęty spod prawa zespół zaczął świadczyć usługi w charakterze bohaterów do wynajęcia.

W uwspółcześnionej wersji kinowej Drużyna A składać się będzie z weteranów wojny w Iraku. W filmie nie zabraknie również potentatów olejowych oraz broni laserowej.

Za kamerą staje John Singelton. Autorami scenariusza są Michael Brandt i Derek Haas. Produkcją zajmuje się Stephen J. Cannell.

Harrelsona polscy widzowie mogli ostatnio zobaczyć w dramacie To nie jest kraj dla starych ludzi.

Ice Cube zakończył niedawno prace na planie filmu The Longshots w reżyserii Freda Dursta. Amerykańska premiera obrazu odbędzie się 25 lipca.

Dotychczasową dyskografię Kalifornijczyka wieńczy wydawnictwo Laugh Now, Cry Later z czerwca 2006 roku. 16 czerwca ukaże się nowa płyta, Raw Footage. Na profilu My Space twórcy można zapoznać się z dwoma nowymi kawałkami – GRMMDI i Gangsta Rap Made Me Do It. Do drugiego z nagrań powstał teledysk, który można obejrzeć pod tym adresem.

p=. Stara Drużyna AStara Drużyna A

megafon.pl