Ruszają zdjęcia do Sanctuary 0

Rozpoczynają się zdjęcia do nowego serialu twórców Stargate.

Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się zdjęcia do nowego serialu kanału SCI FI – Sanctuary. Zdjęcia będą kręcone w Vancouver (Kanada) w ten sam sposób co filmy długometrażowe takie jak 300 czy Sin City.

Amanda Tapping jako kpt. Samantha CarterAmanda Tapping jako kpt. Samantha Carter

Sanctuary jest pierwszym serialem telewizyjnym w którym aktorzy będą kręceni w green-boxie, a tło zostanie nałożone w montażowni.

Serial oparty jest na serialu internetowym pod tym samym tytułem. Amanda Tapping(znana nam ze Stargate SG-1) zagra Dr. Helen Magnus, nieśmiertelną kobietę, która śledzi tajemnicze stwory, dając schronienie tym niegroźnym i chroniąc świat przed niebezpiecznymi. Swoją misję wykonuje z córką Ashley (Emilie Ullerup), dziwacznym geniuszem techniki Henrym i nowym rekrutem Willem (Robin Dunne, genialnym, młodym psychiatrą z talentem do znajdowania tego co dziwne i niespotykane.

Producentami są Damian Kindler (Stargate SG-1), twórca serialu oraz producent i reżyser Martin Wood (Stargate: Atlantis. Współproducentami są Sam Egan (Masters of Sience Fiction) oraz Tapping.

Emisja trzynastu jednogodzinnych odcinków rozpocznie się jesienią.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

srebrny

Aj Stargate mam wszystkie odcinki kazdej z 10 seri SG-1 hehehe ogladałem juz kilkarazy a najlepjej jak zrobie maraton to od 8 do8 stargate hehe

MacT

Zgadzam się z poprzednikiem. Wspominam z sentymentem. Widziałem wszystkie odcinki obu seriali. Sposób realizacji "Sanctuary" jest obiecujący, więc kto wie może kiedyś zacznę oglądać.

srebrny

aajjj Stargate az sie łezka kręci w oku

Proszę czekać…