Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kontynuacja ''Doktora Strange'a'' traci reżysera 0

Filmy należące do Kinowego Uniwersum Marvela rzadko kiedy napotykają na swojej drodze problemy. Niestety nie można powiedzieć tego o wyczekiwanej kontynuacji przygód Doktora Strange’a.

Scott Derrickson ustąpił ze stanowiska reżysera filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Informacja została już potwierdzona przez Marvel Studios, a powodem odejścia człowieka, który przecież nakręcił pierwszą odsłonę przygód Doktora Strange’a miały być różnice artystyczne.

Marvel Studios i Scott Derrickson polubownie zakończyli współpracę przy "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" z powodu różnic twórczych. Jesteśmy wdzięczni Scottowi za jego wkład w MCU.

można przeczytać w oświadczeniu studia

Na kilka słów postanowił zdecydować się sam zainteresowany.

Marvel i ja wspólnie zgodziliśmy się rozstać z "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" z powodu różnic twórczych. Jestem wdzięczny za wspólną pracę i pozostaje przy filmie jako producent wykonawczy.

oznajmił Scott Derrickson

Produkcja filmu ma wystartować w maju i na ten moment nie ma mowy o jakichkolwiek opóźnieniach. Marvel Studios poszukuje następcy dotychczasowego reżysera.

Premiera Doctor Strange in the Multiverse of Madness będzie miała miejsce 7 maja 2021 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Khaosth

Eh… czyli pewnie z horroru nici. Jeżeli kolejnym wyborem Marvela nie będzie James Wan, to część entuzjazmu wyparuje ze mnie bezpowrotnie.

Bercik022 Khaosth

@Khaosth jest już informacja w sieci, że powodem odejścia było to, że Scott chciał wprowadzić kilka zmian w scenariuszu, co przyczyniło by się na więcej prac a to z kolei wpłynęło by na zmianę terminu premiery filmu na co Marvel i Disney nie chcieli przystac. Oryginalny scenariusz zostaje więc dalej może być z tego horror.

Proszę czekać…