Bad Boys 4 w planach 0

To już pewne… Szefowie wytwórni Sony Pictures podjęli decyzję o realizacji Bad Boys 4.

To świetna informacja dla fanów, którzy z utęsknieniem czekają dopiero na trzecią odsłonę (Premiera w Polsce została wyznaczona na 24 stycznia 2020 roku), a czwarta na horyzoncie. Najwyraźniej opinie krytyków i entuzjastyczne przyjęcie wpłynęły na rozwinięcie planów produkcji o kolejną część.

Pierwszy film z cyklu powstał w 1995 roku. Opowieść o dwóch niepoprawnych, charyzmatycznych gliniarzach, którzy rozprawiają się z mafią stała się hitem i do dziś jest regularnie puszczana w telewizji. Kontynuacja – w identycznym składzie osobowym – pojawiła się na dużym ekranie w roku 2003.

W Bad Boys for Life poza Willem Smithem i Martinem Lawrence'em do obsady powraca także Joe Pantoliano jako wyrozumiały szef bohaterów. Tym razem ekscentryczny duet policyjny będzie próbował namierzyć Armando Armasa, szefa kartelu narkotykowego (Jacob Scipio). Paola Nuñez wciela się w postać policyjnego psychologa, byłą dziewczynę postaci Willa Smitha. W filmie grają także Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton oraz DJ Khaled.

Za kamerą stanął duet Adil El Arbi i Bilall Fallah. Nad scenariuszem pracowali Chris Bremner, Joe Carnahan, David Guggenheim i Anthony Tambakis.

Ten pierwszy pracuje już nad scenariuszem kolejnej odsłony cyklu.
Czekacie na trzecią i czwartą część cyklu?

Źrodło: gamespot

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

dragoon1984

Myślę, że po tak wszech i wobec trąbionym "sukcesie" "Bliźniaka", to jest moment, gdzie on (Will) w końcu nabiera oddechu. I chyba najlepiej się w tych "Bad Boysach" czuje.

ZSGifMan

Przecieram oczy i nie wierzę!           
Pierwsi Bad Boysi to było coś! Drudzy… no może być, ale znacznie słabiej, dobra — słabo. Trzeciego postanowiłem nawet nie dotykać, a tu patrzę i co? Kolejne? Czwarte? Czy to się nigdy nie skończy i zamiast zająć się jakimiś nowymi projektami to zawsze wracają do momentu, gdzie stoją nad rolkami taśmy z niezwykle poważną miną pt: "co by tu dzisiaj odgrzać za kotlet?"      

Proszę czekać…