Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowa aktorka dołącza do obsady serialu ''Loki'' 0

Obsada serialu Loki sukcesywnie się powiększa. Aktualnie w szeregi aktorów zatrudnionych do tej produkcji dołączyła Gugu Mbatha-Raw.

fot. materiały prasowe kadr z filmu 'Paradoks Cloverfield'

Aktorkę Mbathe-Raw kojarzyć możecie z filmu Jupiter: Intronizacja, Paradoks Cloverfield, Osierocony Brooklyn czy serialu The Morning Show. W serialu Loki otrzymała jedną z kluczowych ról, jednak nie znane są jak na razie żadne szczegóły odnośnie postaci w jaką się wcieli.

W dotychczasowej obsadzie serialu od Disney+ są Tom Hiddleston, który wcieli się w tytułową postać – nordyckiego boga psot, Owen Wilson i Sophia Di Martino. Autorem scenariusza jest Michael Waldron, a stanowisko reżysera objęła Kate Herron. Premiera serialu Loki zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku.

Odnośnie fabuły serialu wiadomo nie wiele. Mamy poznać losy Lokiego z alternatywnej linii czasowej. Główny bohater ucieknie przed więzieniem w trakcie bitwy o Nowy York, a dokona tego za pomocą skradzionego Tesseractu. Będzie on podróżował w czasie i zmieniał bieg wydarzeń historycznych. Ponadto seria ta ma mieć wpływ na MCU. Kevin Feige wspomniał, że będzie ona wiązać się z długo oczekiwaną kontynuacją filmu Doktor Strange.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…