Niezależna Demi Moore 0

Amerykańska aktorka postanowiła zagrać w dwóch
niekomercyjnych filmach.

Demi Moore przyjęła propozycję zagrania w dwóch niezależnych produkcjach. Aktorka najpierw wystąpi w dramacie rodzinnym, a później w filmie akcji.

Pierwszy z filmów, w którym zobaczymy piękną aktorkę nosi tytuł Happy Tears . Film opowiada historię kobiety (Parker Posey), która postanawia odwiedzić cierpiącego na rzadką chorobę psychiczną ojca. Okazuje się, że w rodzinnym domu przebywa też jej siostra (Demi Moore), która ma powyżej uszy zachowania cierpiącego ojca. Scenariuszem i reżyserią obrazu zajmie się Mitchell Lichtenstein, który zapewnia, że zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Drugim filmem, w którym postanowiła zagrać Demi Moore jest Bunraku w reżyserii Guy?a Moshe?a. Obraz traktuje o mężczyźnie (w tej roli Josh Harnett), który szukając zemsty natrafia na sprawę, która przerasta jego najśmielsze oczekiwania. Moore wcieli się w postać zniewolonej kochanki, która ma poślubić piastującego wysoki urząd mężczyznę. Film kręcony będzie w Europie, a jego premiera została zapowiedziana na 2009 rok.

Demi Moore w filmie Striptiz 1996Demi Moore w filmie Striptiz 1996

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Agnieszka_Mucha

W takich chwilach ogromnie cieszę się, że nie jestem osobą publiczną. Och jak miło mieć świadomość, że mogę się zestarzeć w dowolny sposób :)

Swoją drogą, przecież są też role dla starszych kobiet, brzydkich kobiet, na pewno znajdzie się jeszcze dla niej jakaś wysokobudżetówka. :) Nie zauważyłam, żeby jej aktorstwo raziło "na starość".

I korzystając z okazji, chciałabym powitać wśród redaktorów Fant0masa :) Miłej pracy :)

Heh, mam nadzieję, że praca będzie nie tylko miła, ale i owocna! Witam…! ;D

kill

Uwaga, będę do bólu szczery.
Demi Moore to stara baba, której najwyraźniej skończyła się kasa. To jak wyglądała we Flawless bodajże, to była prawdziwa tragedia. Teraz czeka ją jedynie chałtura w nisko budżetowych filmach. Na jej nieszczęście zestarzała się w okropny sposób. Co to znaczy w Hollywood, chyba każdy się domyśla….

Proszę czekać…