Niezależna Demi Moore 0

Amerykańska aktorka postanowiła zagrać w dwóch
niekomercyjnych filmach.

Demi Moore przyjęła propozycję zagrania w dwóch niezależnych produkcjach. Aktorka najpierw wystąpi w dramacie rodzinnym, a później w filmie akcji.

Pierwszy z filmów, w którym zobaczymy piękną aktorkę nosi tytuł Happy Tears . Film opowiada historię kobiety (Parker Posey), która postanawia odwiedzić cierpiącego na rzadką chorobę psychiczną ojca. Okazuje się, że w rodzinnym domu przebywa też jej siostra (Demi Moore), która ma powyżej uszy zachowania cierpiącego ojca. Scenariuszem i reżyserią obrazu zajmie się Mitchell Lichtenstein, który zapewnia, że zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Drugim filmem, w którym postanowiła zagrać Demi Moore jest Bunraku w reżyserii Guy?a Moshe?a. Obraz traktuje o mężczyźnie (w tej roli Josh Harnett), który szukając zemsty natrafia na sprawę, która przerasta jego najśmielsze oczekiwania. Moore wcieli się w postać zniewolonej kochanki, która ma poślubić piastującego wysoki urząd mężczyznę. Film kręcony będzie w Europie, a jego premiera została zapowiedziana na 2009 rok.

Demi Moore w filmie Striptiz 1996Demi Moore w filmie Striptiz 1996

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Agnieszka_Mucha 2008-04-16

W takich chwilach ogromnie cieszę się, że nie jestem osobą publiczną. Och jak miło mieć świadomość, że mogę się zestarzeć w dowolny sposób :)

Swoją drogą, przecież są też role dla starszych kobiet, brzydkich kobiet, na pewno znajdzie się jeszcze dla niej jakaś wysokobudżetówka. :) Nie zauważyłam, żeby jej aktorstwo raziło "na starość".

I korzystając z okazji, chciałabym powitać wśród redaktorów Fant0masa :) Miłej pracy :)

tmkgor Agnieszka_Mucha 2008-04-17

Heh, mam nadzieję, że praca będzie nie tylko miła, ale i owocna! Witam…! ;D

kill 2008-04-15

Uwaga, będę do bólu szczery.
Demi Moore to stara baba, której najwyraźniej skończyła się kasa. To jak wyglądała we Flawless bodajże, to była prawdziwa tragedia. Teraz czeka ją jedynie chałtura w nisko budżetowych filmach. Na jej nieszczęście zestarzała się w okropny sposób. Co to znaczy w Hollywood, chyba każdy się domyśla….

Proszę czekać…