Niezależna Demi Moore

Amerykańska aktorka postanowiła zagrać w dwóch
niekomercyjnych filmach.

Demi Moore przyjęła propozycję zagrania w dwóch niezależnych produkcjach. Aktorka najpierw wystąpi w dramacie rodzinnym, a później w filmie akcji.

Pierwszy z filmów, w którym zobaczymy piękną aktorkę nosi tytuł Happy Tears . Film opowiada historię kobiety (Parker Posey), która postanawia odwiedzić cierpiącego na rzadką chorobę psychiczną ojca. Okazuje się, że w rodzinnym domu przebywa też jej siostra (Demi Moore), która ma powyżej uszy zachowania cierpiącego ojca. Scenariuszem i reżyserią obrazu zajmie się Mitchell Lichtenstein, który zapewnia, że zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Drugim filmem, w którym postanowiła zagrać Demi Moore jest Bunraku w reżyserii Guy?a Moshe?a. Obraz traktuje o mężczyźnie (w tej roli Josh Harnett), który szukając zemsty natrafia na sprawę, która przerasta jego najśmielsze oczekiwania. Moore wcieli się w postać zniewolonej kochanki, która ma poślubić piastującego wysoki urząd mężczyznę. Film kręcony będzie w Europie, a jego premiera została zapowiedziana na 2009 rok.

Demi Moore w filmie Striptiz 1996Demi Moore w filmie Striptiz 1996


tmkgor
;DDD!