Kroniki Sary Connor w AXN! 0

Telewizja AXN rozpocznie na początku maja emisję serialu
Terminator: Kroniki Sary Connor.

Opowiadająca dalsze losy bohaterów filmu Terminator 2 produkcja, która zastąpiła na pewnien czas Prison Break cieszyła się dużą popularnością w USA.

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008

Akcja serialu rozpoczyna się w 1999 roku – 12 miesięcy po wydarzeniach z filmu. Główni bohaterowie: Sarah Connor (w tej roli Lena Headey) i jej 15. letni syn John (Thomas Dekker) ukrywają się przed policją i siłami rządowymi w małym miasteczku w Nowym Meksyku. Jednak i tam pojawia się Terminator, żeby chronić chłopca, który w przyszłości ma być liderem ruchu oporu ludzi. Unowocześniony model robota doskonale naśladuje ludzi – w odróżnieniu od jego poprzednich wersji spożywa normalne posiłki. Terminator informuje, że dwa dni zagładę świata spowodował uruchomiony dwa dni przed nią system komputerowy Skynet. Żeby do tego dopuścić, Sarah i John przenoszą się w czasie do 2007 roku.

Terminator: Kroniki Sary Connor okazał się wielkim przebojem w USA. Wyemitowany przez stację Fox w styczniu tego roku pierwszy odcinek serialu przyciągnął przed telewizory ponad 18 milionów widzów. Natomiast jego olska premiera nastąpi 4 maja o godz. 22:00 na antenie AXN.

wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jacks

ale się czepiasz… mnie wciągnął mimo dość słabych efektów specjalnych. a trzeci terminator wcale nie był takim arcydziełem…

MacT

Nie ma się czym cieszyć. Serial ten jest jak policzek dla jak na razie trylogii "Terminator". Mało akcji, mało samych terminatorów ogólnie słabizna.

Proszę czekać…