Kroniki Sary Connor w AXN! 0

Telewizja AXN rozpocznie na początku maja emisję serialu
Terminator: Kroniki Sary Connor.

Opowiadająca dalsze losy bohaterów filmu Terminator 2 produkcja, która zastąpiła na pewnien czas Prison Break cieszyła się dużą popularnością w USA.

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008

Akcja serialu rozpoczyna się w 1999 roku – 12 miesięcy po wydarzeniach z filmu. Główni bohaterowie: Sarah Connor (w tej roli Lena Headey) i jej 15. letni syn John (Thomas Dekker) ukrywają się przed policją i siłami rządowymi w małym miasteczku w Nowym Meksyku. Jednak i tam pojawia się Terminator, żeby chronić chłopca, który w przyszłości ma być liderem ruchu oporu ludzi. Unowocześniony model robota doskonale naśladuje ludzi – w odróżnieniu od jego poprzednich wersji spożywa normalne posiłki. Terminator informuje, że dwa dni zagładę świata spowodował uruchomiony dwa dni przed nią system komputerowy Skynet. Żeby do tego dopuścić, Sarah i John przenoszą się w czasie do 2007 roku.

Terminator: Kroniki Sary Connor okazał się wielkim przebojem w USA. Wyemitowany przez stację Fox w styczniu tego roku pierwszy odcinek serialu przyciągnął przed telewizory ponad 18 milionów widzów. Natomiast jego olska premiera nastąpi 4 maja o godz. 22:00 na antenie AXN.

wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jacks 2008-04-23

ale się czepiasz… mnie wciągnął mimo dość słabych efektów specjalnych. a trzeci terminator wcale nie był takim arcydziełem…

MacT 2008-04-22

Nie ma się czym cieszyć. Serial ten jest jak policzek dla jak na razie trylogii "Terminator". Mało akcji, mało samych terminatorów ogólnie słabizna.

Proszę czekać…