Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka 0

Rob Cohen pokazał pierwszy oficjalny plakat trzeciej części Mumii z Brendanem Fraserem

Nowa Mumia zbliża się wielkimi krokami i już powoli zaczyna się kampania reklamowa. Reżyser, Rob Cohen uaktualnił swojego bloga, na którym zaprezentował oficjalny plakat i napisał pare słów:

The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorThe Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Nadszedł dzień, w którym mogę zacząć pokazywać wam reklamy filmu. Oto pierwszy raz w Ameryce plakat naszego obrazu. Mam nadzieję, że spodoba się wam obrazek i pobudzi waszą wyobraźnie do tych wszystkich cudownych chwil, które stoją za tym plakatem. Poza tym, w środę o północy zmienię wygląd strony, dodając nowe zdjęcia, scenografie i szkice ku waszej radości.

W tej chwili mamy skończonych jakieś 300 z 964 ujęć z efektami specjalnymi (czuję się, jakbym tonął) i wszystko idzie bardzo dobrze.

27 maja jadę do Londynu, aby nagrać muzykę Randy’ego Edelmana z Symfoniczną Orkiestrą Londynu na Abbey Road, w którym będą tradycyjne chińskie instrumenty, tradycyjne tybetańskie instrumncy, chóry, a choir, śpiewy buddyjskich mnichów i perkusja na bębnach koto. Niebawem wrócę do was z datą debiutu zwiastuna.

Plakat wygląda klimatycznie. Score zapowiada się równie smakowicie, mam nadzieję, że poza er-hu zaprezentują nam również cudowne melodie grane na pipa, a także orkiestrę, która sprawi, że będzie to score z równie epickim rozmachem co sam film.

Przypomnijmy, że występują Brendan Fraser, Maria Bello (zastąpiła Rachel Weisz), John Hannah, Michelle Yeoh, Luke Ford i Jet Li jako Mumia Cesarza dynastii Qin.

Premiera w Stanach Zjednoczonych już 1 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Adam_Siennica 2008-04-30

Co do Rachel – trudno – ostatnio woli kino mniej komercyjne i stąd odmowa.

Co do Mumi, sądzę, że będzie wypas, klimaty AZJI, żołnierze terakotowi – nowy klimat, ktory mnie osobiście bardzo interesuje :)

No nic, czekamy na zwiastun :D

Neo10 2008-04-30

Ano szkoda :( pasowała do tej roli :/ a jet li jako mumia hmm.. stary aktor tez był całkiem ok ;]

Czudi 2008-04-30

Szkoda, że ją zmieniają. Obawiam sie, że tym razem może być totalny przerost formy nad treścią.

Proszę czekać…