Zwiastun The Incredible Hulk 0

Nieoczekiwanie pojawił się nowy zwiastun przygód Hulka i mamy go jako jedni z pierwszych!

Wraz z dzisiejszym dniem rozpoczął się sezon filmowy na świecie. To widać, słychać i czuć w powietrzu!

The Incredible HulkThe Incredible Hulk

Wszystko zaczęło się wraz z premierą Iron Mana. Niedawno dwa filmy walczące o miano największego hitu lata ogłosiły daty premier swoich zwiastunów – Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki będzie w piątek, a teraz możemy go już oglądać przed Iron Manem, a w niedziele po niesamowitych atrakcjach zwiastun do Mrocznego Rycerza.

Oni walczą o wypuszczenie najlepszego trailera, a tu nieoczekiwane parę minut temu pojawił się zwiastun The Incredible Hulk.

Sam zwiastun prezentuje się niesamowicie lepiej od pierwszego. To z całą pewnością będzie film wspaniałych kreacji aktorskich, jak i zapierających dech w piersiach akcji!

Teraz jeszcze bardziej kibicuję mojemu ulubionemu aktorowi, Edwardowi Nortonowi, jak i najlepszej według mnie postaci Marvela. Pojedynek Hulka z Abominationem to jest to, na co z radością pójdę do kina!

Jednak to nie będzie tylko jeden wielki efekt specjalny. Świetna obsada plus nieustanna walka Edwarda Nortona (także współtwórcy scenariusza) o wizję jego i reżysera da nam coś ambitniejszego niż zwykłą adaptację komiksu.

Warto zaznaczyć, że spece wciąż pracują nad efektami specjalnymi i to, co widzimy nie jest finalną, udoskonaloną wersją CGI, którą będziemy podziwiać w kinie.

Kolejna część kultowego filmu. Doktor Bruce Banner (Edward Norton) szuka lekarstwa, które pozwoli mu uleczyć się z niezwykłego stanu, w jakim się znajduje. Banner zmienia się w olbrzymiego zielonego mutanta pod wpływem emocjonalnego stresu. Podczas ucieczki przed wojskiem, które chce go schwytać, Banner coraz bardziej zbliża się do lekarstwa. Jednak wszystko może zostać utracone, kiedy pojawi się nowa postać…

Główną rolę gra Edward Norton, dla którego będzie to chyba pierwsza poważna superprodukcja napakowana efektami specjalnymi. Partnerują mu William Hurt w roli Generała Thaddeusa Thunderbolta Rossa, Liv Tyler jako obiekt jego uczuć, Betty Ross (w poprzednim filmie grała ją Jennifer Connelly). Przeciwnikiem Hulka będzie nie byle kto, bo sam Tim Roth w roli Abominationa. Poza tym zobaczymy w epizodzie Roberta Downeya Jr., który ma odtwarzać tę samą rolę, co w Iron Man.

Szczegółowo kulisy filmu opisywaliśmy TUTAJ.

Premiera już w Polsce i na świecie 13 czerwca. Zapraszam do oglądania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adam_Siennica

News ten jest od wczoraj, patrząc na datę :)

Poza tym, my mamy link do nas, a nie do apple’a jak filmosfera :)

Patrząc na to, że jednak większość serwisów spała, nie mamy go na pewno jako jedni z ostatnich :P

Pozdrowienia :)

HeRr

"Jako jedni z pierwszych" … ;) Chyba jako jedni z ostatnich

Wczoraj widziałem zwiastun na filmosferze i YouTube’ie

Proszę czekać…