Nowy trailer Kung Fu Panda 0

DreamWorks Animation wypuściło drugi pełny trailer animowanego filmu Kung Fu Panda, który pojawi się w polskich kinach 4. lipca.

Kung Fu Panda

Głównym bohaterem bajki jest Po, najbardziej leniwa i niezorganizowana, za to tryskająca optymizmem, panda w całym lesie. Kiedy zwierzęta zostają zaatakowane przez bandę leopardów, jedynym ratunkiem będzie wybranie mistrza kung-fu, który zażegna niebezpieczeństwo. Kiedy Po przez przypadek pojawia się na zawodach, mistrzowie są zaskoczeni, bo to właśnie on nosi znak Wybrańca.

panda Popanda Po

W amerykańskiej wersji usłyszymy Jacka Black, Angelinę Jolie, Lucy Liu, Dustina Hoffmana, Jackie Chana i Iana McShane. Amerykańską wersję reżyserują Mark Osborne i John Stevenson według scenariusza Dana Harmona i Ethana Reiffa.

Polska wersja językowa jak zwykle ma świetne tłumaczenie, często oparte na niuansach języka polskiego, jak i naszych narodowych skojarzeniach. Za tekst polski odpowiada Bartosz Wierzbięta, który był również odpowiedzialny za polskie tłumaczenie Shreka, a jak zapewne pamiętamy, tekstami z tego filmu żyła potem cała Polska.

Reżyserią zajęła się Elżbieta Kopocińska, Tomasz Bednarek.

Głosów w polskiej wersji użyczyli Marcin Hyncar (Po), Jan Peszek (Shifu), Wiktor Zborowski (Tai Lung), Brygida Turowska (Tiger), Grzegorz Gawroński (Mistrz Oogway), Izabella Bukowska (Viper) Krzysztof Banaszyk (Matis), Tomasz Bednarek (Crane), Jarosław Boberek (Monkey), Wojciech Paszkowski (tata Po), Zbigniew Suszyński (pałacowy posłannik), Piotr Bąk (dowódca Rhino).

Koniecznie zabierzcie na ten film dzieci. To nie tylko bajeczka o sztukach walki, to przede wszystkim ciepłe, optymistyczne przesłanie, że każdy może zostać bohaterem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…