Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Godzilla vs. Kong'' z kategorią wiekową PG-13 0

Oczekiwana superprodukcja Godzilla vs. Kong widocznie jest już na finiszu, bowiem sieć obiegła informacja, iż otrzymała ona kategorię wiekową, którą jest PG-13.

Ocena ta przyznana została za intensywne sekwencje przemocy i destrukcji różnych stworzeń oraz za język, w którym pełno wulgaryzmów. Otrzymanie powyższej oceny sugeruje, iż film został zakończony. Miejmy nadzieję, że niedługo pokazany zostanie zwiastun produkcji, bowiem z pewnością wszyscy fani tych potworów niecierpliwie na niego czekają.

Godzilla vs. Kong należy do franczyzy MonsterVerse studia Legendary Pictures. Jest czwartym filmem z serii obok Godzilli, Kong: Wyspa Czaszki i Godzilli II: Króla potworów. Reżyserem widowiska jest Adam Wingard. Scenariusz napisali Eric Pearson i Max Borenstein. Na ekranie pojawią się między innymi Millie Bobby Brown, Kyle Chandler i Zhang Ziyi, którzy powtórzą swoje role z poprzedniego filmu. Jeśli chodzi o nowych członków obsady to są to Alexander Skarsgård, Julian Dennison, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Jessica Henwick i Demian Bichir.

W czasach, gdy potwory chodzą po Ziemi, ludzkość sprawia, że Godzilla i King Kong stają przeciwko sobie w bitwie, która zostanie zapamiętana przez kolejne ery. Kiedy firma Monarch wyrusza na niebezpieczną misję, która ma im pomóc w odkryciu tajemnicy powstania Tytanów, pewna grupa ludzi zamierza pozbyć się wszystkich stworzeń – i tych dobrych, i tych złych.

Godzilla i King Kong zmierzą się ze sobą już 20 listopada 2020 roku.

Źrodło: cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

john6

w końcu konkretna data, wiek to nie problem, ale jest po co pójść do kina :)

Proszę czekać…