Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Syfy kasuje serial ''Vagrant Queen'' 0

Amerykańska stacja Syfy zdecydowała nie odnawiać na drugi sezon swojego serialu science fiction Vagrant Queen. Produkcja ta oparta jest na serii komiksów Vault autorstwa Magdalene Visaggio i Jasona Smitha.

Taką decyzję stacja podjęła analizując wyniki oglądalności serialu, który zadebiutował w marcu. W USA pierwszy sezon oglądało zaledwie średnio nieco ponad 400 tys. widzów, w tym w docelowej grupie wiekowej 18-49 lat tylko 131 tys. Nic więc dziwnego, że włodarze stacji zdecydowali o kasacji serialu.

Vagrant Queen to dziesięcioodcinkowa produkcja, za którą odpowiada Jem Garrard, pełniący również funkcję showrunnera. Mike Collins i Mariko Tamaki napisali scenariusz, a Garrard i Danishka Esterhazy wyreżyserowali serial. W głównej obsadzie aktorskiej znaleźli się Adriyan Rae jako Elida, Tim Rozon jako Isaac i Paul du Toit jako Lazaro.

Fabuła serialu podąża za księżniczką Elidą, która jako dziecko przeżyła w swoim imperium wojnę domową i została z niego wygnana, a tron został jej odebrany. Aby przeżyć zajmuje się zbieraniem złomu jaki krąży po galaktyce. Jednak pewnego dnia jej los ma szansę się odmienić. Odwiedza ją bowiem jej stary przyjaciel Isaac, który przynosi jej dobre wieści – jej matka żyje. Elida decyduje się powrócić do swojego królestwa i uratować matkę. Wkracza tym samym w samo centrum galaktycznej walki o władzę spotykając swojego dawnego wroga Lazaro.

Vagrant Queen w naszym kraju oglądać możemy na kanale Sci-Fi. Jego emisja rozpoczęła się 11 maja i jeszcze trwa. W każdy poniedziałek o godzinie 21:00 debiutuje nowy odcinek. Mieliście już okazję zapoznać się z tą produkcją?

Źrodło: hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…