Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Mackenzie Davis o ewentualnym kolejnym sequelu ''Terminatora'' 0

Nadal nie cichnie echo klapy jaką poniósł szósty film z serii Terminator zatytułowany Terminator: Mroczne przeznaczenie. Jego twórcy planowali rozpocząć nim nową trylogię, jednak coś nie zatrybiło i produkcja zakończyła się wielką finansową katastrofą oraz pogrzebem dla dalszych ewentualnych kontynuacji.

fot. materiały prasowe

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda ostatniego filmu Mackenzie Davis, wcielająca się w rolę Grace na pytanie o kolejny sequel odpowiedziała:

Bardzo podobał mi się ten film i jestem z niego bardzo dumna, z tego co zrobiliśmy, ale nie było na niego popytu i myśleć, że będzie popyt na kolejną, siódmą część jest myśleniem szalonym. Powinniśmy zwrócić uwagę na to, czego chcą odbiorcy – a oni chcą nowych rzeczy, tak jak i ja.

Podobne zdanie ma Linda Hamilton, która w dwóch pierwszych filmach z serii wcieliła się w rolę Sary Connor i w Mrocznym przeznaczeniu powróciła do roli za namową producenta Jamesa Camerona.

Będę bardzo szczęśliwa, że nigdy nie wrócę. Tak więc, nie mam nadziei, ponieważ chciałabym robić to co naprawdę kocham.

powiedziała Hamilton

Po kiepskim Mrocznym przeznaczeniu i trochę mniej, ale również słabym Genisys jest naprawdę mocno prawdopodobne, że marka ta przez długi czas pozostanie w hibernacji. Miejmy nadzieję, że nikt w najbliższym czasie nie zdecyduje się na jej ponowne wprowadzenie na ekran. A Wy co o tym sądzicie? Macie podobne zdanie czy jednak chcielibyście dalszej kontynuacji tej serii?

Źrodło: sciencefiction.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

PawEl84

Udało mi się obejrzeć w 4dx Terminatora MP i była to najlepsza "jazda" na jakiej byłem w tym rodzaju kina. Inne produkcje jak Aquaman, Bad Boys 3 czy Kraina Lodu 2, między innymi, się po prostu nie umywały do poziomu jaki zaprezentował ten film, w tego rodzaju kinie. Rewelacja!!! Następnie zakupiłem film do kolekcji do domu w 4k i też bardzo miłe zaskoczenie, obraz piękny dźwięk wyraźny, akcja pomimo braku 4dx wyśmienita. Nie wiem czy dzisiaj ludzie lubią powtarzać jedno za drugim co ktoś powiedział w "internetach" i przekazywać jako prawdy ludowe, że film słaby itd. zamiast obejrzeć samemu, czy tak bardzo młodzież dzisiaj boi się mieć własne zdanie, czy strach przed wyśmianiem przez troli i hejterów paraliżuje przed wyrażaniem własnej opinii? Chyba tak, z tego co widzę coraz częściej, młodzi ludzie, zwłaszcza, uwielbiają czytać opinie innych o filmie i później podczas oglądania doszukiwać się na siłę negatywów zamiast samemu obejrzeć i zadać sobie pytanie czy film był dobrą rozrywką, bo przecież terminator to głównie rozrywka, a nie film dokumentalny :) . Taki zabawny, strachliwy świat nam się zrobił gdzie rządzi powtarzanie za większym krzykaczem i brak sprawdzenia informacji, przecież "internet nie kłamie" :P a opinie w internetach nie są stronnicze :D A tak na marginesie chętnie bym zobaczył następnego terminatora i ciekawostka na koniec – Cameron stał się napiętnowany w Stanach przez wyrażenie swojej opinii na temat filmów o superbohaterach, od tego momentu trole i hejterzy (w tym studia produkujące filmy o supkach) zrobili nagonkę na reżysera i wszystko co produkuje. Wisienką na torcie jest sam Arnie, który oficjalnie krytykuje Trumpa gdzie tylko może, co zaskakująco nie zwiększa jego popularności ergo słaby wynik w stanach i krytyka medialna na każdym możliwym polu.

Jak dla mojej przyjemności, to mogą wypuszczać jednego terminatora rocznie. Tak, czy siak nie obejrzę.

Proszę czekać…