Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Morderca z hakiem powraca - nowa zapowiedź ''Candymana'' 0

Universal Pictures, studio odpowiedzialne za produkcję nowej wersji kultowego horroru Candyman opublikowało nową półminutową zapowiedź, z którą to zapoznać możecie się poniżej.

Odkąd mieszkańcy pamiętają, dzielnica Cabrini Green w Chicago była terroryzowana opowieścią o nadprzyrodzonym zabójcy z hakiem przymocowanym do ręki, którego można łatwo wezwać poprzez powtórzenie pięciokrotnie jego imienia w lustrze. Dzisiaj dzielnica wygląda zdecydowanie inaczej i jest zamieszkiwana przez nieco inną społeczność.

Artysta Anthony McCoy wraz z dziewczyną będącą dyrektorką galerii przenoszą się do luksusowego apartamentu w Cabrini Green, gdzie zaczyna odkrywać krwawą tajemnicę mordercy o imieniu Candyman.

W obsadzie aktorskiej są Yahya Abdul-Mateen II, Teyonah Parris, Nathan Stewart-Jarrett, Colman Domingo i Tony Todd, który w oryginale wcielał się w tytułowego bohatera i teraz zrobi to ponownie. Za reżyserię nowego Candymana odpowiada Nia DaCosta, która do tej pory nie ma na swoim koncie zbyt wielu reżyserskich osiągnieć. Jej debiutem reżyserskim jest film Little Woods z 2018 roku. DaCosta pracowała na scenariuszu autorstwa Jordana Peela i Wina Rosenfelda

Premiera filmu Candyman będzie miała miejsce 25 września 2020 roku. Pierwotnie zadebiutował miał on w czerwcu, ale z powodu koronawirusa datę przesunięto.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…