Powstanie Efekt Motyla 3 0

W Cannes ogłoszono, że planowany jest sequel filmu z Ashtonem Kutcherem

Trwają pracę nad drugim sequelem prosto na dvd filmu z Ashtonem Kutcherem Efekt Motyla.

Efekt MotylaEfekt Motyla

“Efekt Motyla 3” dostanie nawet wypuszczony na krótko w kinach (After Dark Films będzie dystrybutować w Stanach Zjednoczonych, jako część serii After Dark Horrorfest 8 Films to Die For, a potem dostanie szeroką dystrybucją na dvd.

Holly Brix (The Lost Girls) napisała scenariusz filmu, którego bohaterem jest młody człowiek z mocą podróżowania w czasie. Próbuje rozwiązać tajemnicę śmierci jego dziewczyny z liceum.

Produkcja rozpocznie się we wrześniu w Vancouver.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

marek22 2008-05-18

ja to w sumie podobnie jak pan Grzegorz. Pierwszą część uważam za genialną a dwójki nie oglądałem bo dowiedziałem się długo po premierze filmu, że w ogóle druga część powstała a czytając opinie stwierdziłem, że nie warto po niego sięgnąć… Było by fajnie jak by trzecia część była równie dobra jak pierwsza.

Grzegorz_Derebecki 2008-05-17

Ja oglądałem jedynkę który był naprawdę fajnym filmem. Drugiej cześci nie widzialem ze względu na marne opinie, pewnie trzecia lepsza nie będzie :)

MacT 2008-05-17

Producenci z Hollywood nigdy nie odpuszczają. Po marnej części drugiej szykują kolejną odsłonę, której jedynym celem będzie jedynie zdobycie trochę kasy. W ciemno mogę obstawić, że to będzie marny film.

Proszę czekać…