Nowe postery do komiksowych filmów 0

Plakaty do The Dark Knight, Punisher: War Zone i Hellboy II: The Golden Army!

W sieci pojawiły się trzy nowe plakaty do filmów będących adaptacją popularnych na całym świecie komiksów. Chodzi oczywiście o postery do najnowszego Batmana, Punishera i Hellboy'a.

Plakat do The Dark Knight, podobnie jak poprzednie, które promują ten film prezentuje się bardzo dobrze. Tym razem bohaterem postera jest sam Joker . Spore wrażenie robi także plakat do obrazu Hellboy II: The Golden Army, na którym widnieje slogan Believe it or Not, He’s the Good Guy (Wierz albo nie, to Dobry Koleś). Dość mizernie w tym zestawieniu wypada teaser poster do filmu Punisher: War Zone, któremu zabrakło nieco polotu.

Premiera The Dark Knight będzie miała miejsce 18.07.2008 . Nieco szybciej do kin zawita Hellboy II: The Golden Army10 lipca . Najpóźniej, bo aż 5 grudnia na srebrnym ekranie pojawi się Punisher: War Zone.

Plakat promujący film The Dark Knight 2008Plakat promujący film The Dark Knight 2008 Teaser poster z filmu Punisher: War Zone 2008Teaser poster z filmu Punisher: War Zone 2008 Plakat promujący film Hellboy II 2008Plakat promujący film Hellboy II 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ges28

Joker,Czacha i Diabełek:):):)

marek22

uwielbiam filmy na podstawie komiksów więc możecie sobie wyobrazić jak się cieszę na każdy z tych trzech ;-) Tak poza tym to nawet nie wiedziałem, że wyjdzie Punisher 2 – mam nadzieję, że będzie taki genialny jak pierwsza część tylko szkoda, że dopiero w grudniu… Do Dark Knight’a mam duże wymagania i myślę, że mnie nie zawiedzie a co do Hellboy’a to mam nadzieję, że będzie taki dobry jak jedynka…

Proszę czekać…