Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Freeform kasuje serial fantasy ''Syrena'' 0

Stacja Freeform dwa miesiące po zakończeniu emisji sezonu trzeciego zdecydowała się nie przedłużać serialu Syrena na kolejny sezon.

fot. materiały prasowe

Serial zadebiutował w 2018 roku i stał się wtedy wielkim hitem Freeform. Drugi sezon uznany był za najczęściej oglądaną produkcję roku. Jednak wraz z trzecią serią coś się popsuło. Spadły zarówno jego oceny, jak i popularność, jednak produkcja dalej zajmuje czołowe miejsce jako najchętniej oglądany oryginalny serial Freeform.

Bristol Cove jest nadmorskim miasteczkiem, które według legendy niegdyś było domem dla syren. Ben jest bystrym biologiem morskim, który zakochuje się w Ryn. Pełna mrocznych tajemnic młoda kobieta przybyła niedawno do Bristol Cove i stara się tam jakoś ułożyć sobie życie. Maddie, współpracowniczka Bena, jest jednak bardzo podejrzliwa w stosunku do Ryn.

Syrena to serial obyczajowy z elementami fantasy w reżyserii Jay’a Karasa. Pełna tajemnic produkcja przywołuje legendę o syrenach. W głównych rolach występują Alex Roe jako Ben, Eline Powell jako Ryn, Fola Evans-Akingbola jako Maddie, Ian Verdun oraz Rena Owen.

Cały serial dostępny jest w naszym kraju na platformie HBO GO. Mieliście okazję się z nim zapoznać? Żałujecie, że Freeform zdecydowało się na jego anulowanie czy wręcz odwrotnie?

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…