Bow Wow w Ekipie i Patriots 0

Rapper marzy, by zostać drugim Willem Smithem.

Rapper Shad Moss, znany jako Bow Wow dołączył do obsady V sezonu Ekipy stacji HBO w roli powracającej co jakiś czas postaci Charliego, komika dającego jednoosobowy występ w stylu „na stojaka”, klienta Erica Murpy (Kevin Connolly).

Bow WowBow Wow

Moss zagra również u boku Foresta Whitakera i Isaiaha Washingtona w dramacie sportowym „Patriots”, opowiadającym o szkolnej drużynie koszykówki w Louisianie, po przejściu huraganu Katrina.

Rapper oznajmił, że po 16 latach w przemyśle muzycznym i sześciu udanych albumach postanowił przenieść energię na swoją drugą pasję – aktorstwo. Marzy, by stać się drugim Willem Smithem. Smith bowiem również zaczynał od rappu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

MacT

Drugi Will Smith?! On nie dorównuje mu nawet do pięt. Nędzny raper z żałosną ksywką, pewnie będzie też beznadziejny przed kamerą. W USA byle kto staje się sławny…

no nie byle kto ;) ale ludzie wyrazisci nie wazne czy w dobrym czy zlym tego slowa znaczeniu ;) znaczna czesc to tez produkty marketingowe, czasem kiepskie, czasem mialkie – tutaj przyklad mialkiego :)

juz by faceta kota dali :) ostatnio byl u Ewy Drzyzgi ;)

jacks

jakoś nie chce mi się wierzyć że powiedział że chciałby być drugim Willem Smithem biorąc pod uwagę fakt że parę lat temu miał z nim zatarg i się z niego nabijał. nie skomentuję też faktu o 6 udanych albumach…..

Proszę czekać…