Plakaty filmu Ong Bak 2 0

Pojawiły się dwa plakaty najnowszego filmu Tony’ego Jaa

Tony Jaa, niekwestionowany król kina kopanego. Jest następcą takich osobistości jak Bruce Lee, Jackie Chan i Jet Li. Jego film, Ong Bak zrewolucjonizował ten gatunek, pokazując walki w dotąd niespotykany realistyczny sposób. To był jego debiut aktorski, którym podbił świat. A stało się to dzięki Quentinowi Tarantino, który promował ten film poza granicami Tajlandii. Potem nadszedł jego drugi film, Obrońca, którym poszedł krok naprzód zaskakując widzów i swoich fanów. Oba filmy zrobione na grosze, przynosiły miliony dolarów. Jedynym ich minusem była kiepska fabuła, która była tylko tłem dla wspaniałych walk.

Teraz nadszedł czas na Ong Bak 2, film, w którym Tony Jaa, poza tym, że będzie grał główną rolę, jest także reżyserem. Przy filmie także pracuje mistrz Tony’ego, Panna Rittikrai, zwany często Brucem Lee Tajlandii.

Będzie to film kostiumowy opowiadający o sierocie wychowanej przez mistrzów sztuk walki z Azji, który dorasta stając się ekspertem w wielu stylach.

Na niedawno zakończonym festiwalu w Cannes puszczali film promocyjny Ong Baka 2, który oczarował wszystkich, którzy go widzieli. Wielu zakupiło prawa do dystrybucji. Miejmy nadzieję, że dojdzie także do Polski. To, co prezentował klipy podobno było niesamowite, pokazywało powalające walki, momentami trochę brutalniejsze niż to miało miejsce w poprzednich filmach.

Z niecierpliwością oczekujemy na zwiastun. Oby fabuła filmu równała się poziomowi walk. Jako, że film nie ma nic wspólnego z Ong Bak, raczej na pewno niedługo tytuł zostanie zmieniony. Plakaty prezentują się przyzwoicie.

Premiera w tym roku.

Plakat Ong Bak 2Plakat Ong Bak 2

Ong Bak 2Ong Bak 2

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Grzegorz_Borowiecki 2008-05-27

ten po lewej jest ciekawy ;) troche mi sie przypomnialo 300 ;) po prawej sredni :) malo wogole wyrazny jest, ale to juz wina tworcow :)

majak01 2008-05-26

Coś kiepskie te plakaty, nie podobają mi się.

mehow 2008-05-26

Ong-Bak’a ogladalo sie super mam nadzieje, ze ten film tez sie uda :-)

Proszę czekać…