Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zapowiedź i data premiery animacji ''Henchmen'' 0

Nareszcie doczekamy się premiery kanadyjskiej animacji Henchmen, która mimo iż powstała już parę lat temu to w 2018 roku odbyła tylko limitowaną premierę w samej Kanadzie i słuch o niej zaginął. Teraz za pośrednictwem Vertical Entertainment w sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź i podano datę premiery tego animowanego filmu.

Producentami animacji są Brenda Gilbert, Luke Carroll i Aaron L. Gilbert. Za reżyserię odpowiada Adam Wood, który jest także współautorem scenariusza wraz z David Ray, Bobby Henwood i Jay D. Waxman. Wood stworzył pełnometrażową animację na podstawie swojego krótkometrażowego dzieła z 2014 roku noszącego tytuł Henchmen: III Suited.

W głosowej obsadzie filmu Henchmen znajdują się Thomas Middleditch, James Marsden, Rosario Dawson, Alfred Molina, Will Sasso, Nathan Fillion, Rob Riggle, Jane Krakowski, Craig Robinson i Bobcat Goldthwait.

Fabuła rozgrywa się w świecie złoczyńców i globalnej dominacji. Henchmen to pomocnicy trzeciej klasy zajmujący się wyrzucaniem śmieci. Jednym z nich Lester, nowy rekrut, który dołącza do załogi dowodzonej przez Hanka. Lester przypadkowo kradnie najlepszą broń superzłoczyńcy czym wpędza się w nie lada tarapaty. Hank, którego hasłem przewodnim jest 'nic nie ryzykuj' musi złamać swoje postanowienie i uratować chłopaka, z którym zdążył się już zaprzyjaźnić. Czy Hank zostanie tym, czego zawsze najbardziej się bał – bohaterem?

Poniżej możecie zapoznać się z wspomnianą zapowiedzią. Jest także plakat.

Premiera Henchmen już 9 października 2020 roku. Film trafi do wirtualnych kin i na platformy VOD.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…