Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Doctor Strange nowym mentorem Petera Parkera 0

Występ Benedicta Cumberbatcha w nowym filmie o Spider-Manie został potwierdzony. Tym samym to Doktor Strange zostanie nowym mentorem Petera Parkera.

Sorcerer Supreme powraca do Kinowego Uniwersum Marvela. Benedict Cumberbatch pojawi się w kolejnym filmie o Spider-Manie i z medialnych doniesień wynika, że przejmie schedę po Robercie Downeyu Jr. To właśnie Doktor Stranger zostanie nowym mentorem Petera Parkera. Ten duet miał już okazję sprawdzić się na wielkim ekranie w filmie Avengers: Wojna bez granic, gdzie wypadł naprawdę dobrze.

Marvel Studios zbiera całkiem solidną ekipę przy tworzeniu Spider-Mana 3. Jakiś czas temu potwierdzono, że na ekranie pojawi się Jamie Foxx, który powtórzy rolę Electro. Do tego dochodzi teraz Doktor Strange, tak więc spekulacje na temat multiwersum w MCU są coraz bardziej realne. Możliwe, że w ciągu kolejnych kilku tygodni oficjalnie wyjaśni się sprawa z ewentualnym pojawieniem się na ekranie innych wersji Człowieka Pająka. Wydaje się, że alternatywne wersje światów mogą odegrać w filmie ważną rolę.

W roli głównej oczywiście powróci Tom Holland. Premiera Spider-Mana 3 będzie miała miejsce 17 grudnia 2021 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…