Kolejny remake, tym razem TO 0

Trwa moda na ponowne kręcenie starszych filmów, czyli tzw. remake. Tym razem podjęto się próby przeniesienia na ekran powieści Stephena Kinga – To.

W małym, amerykańskim miasteczku Derry, grupka dzieci spotyka tytułowe To, które zamienia ich życie w horror. Po latach, kiedy wydaje się, że koszmar minął, To przypomina o sobie. Osoby, które przetrwały muszą powrócić w rodzinne strony, aby znów zmierzyć się ze strachem.Większość z Was już pewnie domyśliła się, że powstanie remake filmu() Tonakręconego na podstawie horroru Stephena Kinga, czyli To. Produkcją zajmie się stacja Sci-fi, która stworzy miniserial. Scenariusz napisze Peter Filardi (scenarzysta Miasteczka Salem). Pierwsza ekranizacja powieści Kinga powstała w roku 1990 i również był to serial. Czym teraz zaskoczą twórcy przekonamy się niebawem.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem na temat gier i filmów gameTRANCE.pl

plakat TOplakat TO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Earendel

Mam nadzieję, że nie powstanie z tego taka kaszana jak nowa wersja "Miasteczka Salem", bo chyba się pochlastam. Mam nadzieję, że wyjdzie coś przynajmniej porównywalnego z ekranizacją Tommy’ego Lee Wallace’a. Lepiej by jednak było, gdyby nie był to remake, ale jakaś zupełnie nowa ekranizacja.

NeverGiveUp

Oglądałem "TO" dawno temu i przestraszył Mnie. Naprawdę Tim Curry w roli clowna był/jest przerażający :-)

Proszę czekać…