Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Serial ''Black Lightning'' zakończy się 4. sezonem 0

Stacja The CW zdecydowała, iż serial Black Lightning zakończy się wraz z końcem czwartego sezonu. Po niedawnym ogłoszeniu powstania spin-offa tej produkcji, można było domyślić się, jakie twórcy mają plany co do serialu matki.

fot. materiały prasowe

Black Lightning to bardzo dobrze oceniany serial tej stacji. Jego głównym bohaterem jest Jefferson Pierce – jeden z pierwszych afroamerykańskich superbohaterów DC. Urodził się z niezwykłą mocą, umie manipulować oraz tworzyć pola elektromagnetyczne. Jako były superbohater otrzymuje posadę dyrektora w liceum. Jednak kiedy jeden z jego uczniów ginie, postanawia wykorzystać swój dar i na nowo ubiera kostium superbohatera. Musi także chronić swoją rodzinę, której zagraża pewien gang. W tytułowego bohatera wciela się Cress Williams.

W przygotowaniu jest już nowy komiksowy serial Painkiller, będący spin-offem Black Lightning. Jego fabuła opowie o super zabójcy imieniem Khail Payne. Nosi on tytułowy pseudonim. Był zarówno członkiem gangu Tobiasa Whale’a, jak i bronią agenta Odella i jego tajnej organizacji A.S.A tworzącej meta ludzi.

Premiera finałowego sezonu serialu już 8 lutego 2021 roku. Siódmy odcinek tej serii będzie jednocześnie pierwszym odcinkiem nadchodzącego spin-offu.

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…