Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Disneyowski serial ''Willow'' stracił reżysera 0

Dla studia Myszki Miki powstać ma serialowy projekt opierający się na kultowym filmie fantasy Willow. Za jego reżyserię odpowiadać miał Jon M. Chu, spod którego skrzydeł wyszły takie produkcje jak G.I. Joe: Odwet czy Iluzja 2.

fot. materiały prasowe

Chu musiał jednak zrezygnować z otrzymanego stanowiska. Powodem jest brak czasu. Ciągłe opóźnienia w przemyśle filmowym Wielkiej Brytanii spowodowane panującą epidemią spowodowały duże konflikty w jego harmonogramie. Oprócz tego Chu będzie musiał niedługo poświęcić się bardziej rodzinie, bowiem oczekuje na nowego potomka. Kto teraz zasiądzie na stanowisku reżysera? Jeszcze nie wiadomo.

Poniżej pełny wpis reżysera opublikowany w jego mediach społecznościowych.

Za scenariusz serialowego projektu odpowiada Jonathan Kasdan, który wraz z Wendy Mericle pełni także funkcję showrunnera. Akcja rozgrywać ma się lata po wydarzeniach z oryginalnego filmu. Wprowadzone zostaną nowe postacie. Nie zabraknie jednak tytułowego bohatera, Willowa Ufgooda, w którego ponownie wcieli się aktor Warwick Davis. W obsadzie znajdują się także Erin Kellyman, Cailee Spaeny i Ellie Bamber.

Na razie szczegóły projektu trzymane są w tajemnicy, ale cały koncept ma się opierać na pomyśle: "grupa bohaterów zostaje wysłana na misję uratowania porwanego księcia". Produkcja trafi na platformę Disney +.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…