Jennifer Lopez się waha 0

Wbrew wcześniejszym informacjom Jennifer Lopez nadal nie zdecydowała się na rolę w filmie Dallas. Jakiś czas temu podano, że latynoska aktorka i piosenkarka zagra w obrazie alkoholiczkę i cudzołożnicę Sue Ellen.

Obok niej wystąpi John Travolta w roli J.R. Ewinga. Informację tę podała do publicznej wiadomości reżyserka Gurinder Chadha.

- Rozmawiałam na ten temat z Johnem Travoltą – mówi Lopez. – Powiedziałam mu, że prawdopodobnie zagram w Dallas, ale jak na razie jeszcze nic nie zostało postanowione.

Aktorka ma wątpliwości gdyż jej zdaniem rola nie jest dla niej zbyt wymagająca. – Sue Ellen to teksańska piękność, więc raczej nie będę miała problemów z wcieleniem się w tę postać.

Lopez pracowała ostatnio nad dwoma niezależnymi produkcjami: biograficznym obrazie El Cantante, gdzie wystąpiła u boku męża Marka Anthony’ego oraz thrillerze Bordertown, w którym zagrał również Antonio Banderas.

Dallas po raz pierwszy pojawiło się w telewizji CBS w 1978 roku i było wyświetlane aż 14 lat. Słynny odcinek Who Shot J.R.? obejrzała jedna z największych widowni w historii amerykańskiej telewizji.

Jennifer Lopez kadr z filmu Sposób na teściowąJennifer Lopez kadr z filmu Sposób na teściową

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

opatrznik

J.L. jakoś mi nie podchodzi jako aktorka… Choć w niektórych filmach zagrała nieźle.

Proszę czekać…