Suma składowa chwil przypadkowych o imieniu Bartek.

Godzilla vs Kong. Walkę czas zacząć! 2

Firma Legendary i Warner Bros dotrzymały słowa i dla prawdziwych kinomaniaków nadchodzący poniedziałek schodzi na drugi plan, bo o to przed państwem pierwszy zwiastun filmu Godzilla vs Kong.

Dwa dni temu publikowaliśmy informację o nadchodzącym zwiastunie dwóch legendarnych potworów i dla tych, którzy budzili się spoceni ze snu po ryku Godzilli, mamy dobrą informację. Nie przedłużając i nie używając niepotrzebnych słów, zapraszamy do oglądania.

Godzilla vs. Kong ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

Ciekawostka dla osób lubiących czytać:
Godzilla jest przedstawicielem japońskiego gatunku filmowego Kaiju, co dosłownie znaczy "dziwna bestia" i przeważnie ukazuję się ją gdy atakuje duże miasta, walczy z wojskiem, albo innymi Kaiju. Każda z nich ma oczywiście charakter metaforyczny. Godzilla służy jako metafora broni nuklearnej i właśnie taką bombę dzisiaj wrzucono nam do sieci. Tutaj nie ma co czekać na film, bo film będzie dostępny dopiero od 26 marca, tutaj trzeba oglądać zwiastun.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

fyzi

Już sprostowane. Dzieki.

Redox fyzi

@fyzi mógłbyś przy okazji usunąć spację przed wykrzyknikiem w tytule newsa?

Bercik022

Na pewno 17 marca? bo jak szukam to wyszukuje mi datę 25 marca. Kurde ale jaram się na ten film, coś czuję, że MECHA wchodzi tutaj na pełnej :)
Kong pod koniec i jego "bring me Thanos!!!" :P, nie mogę się doczekać.

ar23s Bercik022

@Bercik022 Film będzie dostępny nie dość, że w kinach (o ile otworzą w ogóle), to wlatuje także na platformę HBO Max, więc będzie latało po sieci w 1080p po angielsku w dniu premiery. :P

Bercik022 ar23s

@ar23s pewniak 100% tak samo było z tfu! WW84. Ale jeżeli będzie otwarty IMAX w tym czasie to i tak się skuszę :)

Proszę czekać…