Zwiastun Punisher: War Zone

Lexi Alexander wypuściła pierwszą zapowiedź ekranizacji komiksu Marvela

Punisher to postać ciekawa, która zasługuje na świetny film. Były już dwie próby przeniesienia przygód Franka Castle na duży ekran, lecz obie zakończyły się porażką. Była wersja z 1984 z Dolphem Lundgrenem i z 2004 z Thomasem Janem. Większość fanów i widzów była rozczarowana. Teraz nadszedł czas Punisher: War Zone.

PunisherPunisher

Frank Castle kontynuuje swoje przeznaczenie, zabijając i torturując gwałcicieli, morderców i psychopatów. Tym razem wybiera się do Nowego Jorku, aby pozbyć się Jigsawa, psychopaty, który ma z Frankiem zatarg z przeszłości. Po raz kolejny musi stawić czoło mafii jako Punisher, nie wiedząc, że Jigsaw miał swój udział w zabiciu jego rodziny.

Za najnowszy film odpowiada uznana pani reżyser, Lexi Alexander. Bardzo była docenienia za Hooligans o angielskich kibicach piłkarskich. W głównej roli osadziła Raya Stevensona, którego podziwialiśmy w serialu Rzym, gdzie grał legionistę Pullo. Moim zdaniem aktor pasuje do tej roli. Fani serialu wiedzą na co go stać. Z całą pewnościa Alexander nie stworzy bajki dla dzieci i będziemy świadkami mocnej sensacji.

W filmie zagrają także, Dominic West, Julie Benz, Dash Mihok, Colin Salmon i Doug Hutchison.

Za muzykę odpowiada rozwijający się Christopher Franke, który znany jest z serialu Babylon 5, a także z poprzedniego filmu pani reżyser.

Na pewno zaletą jest to, że scenariusz napisali Matt Holloway i Art Marcum, twórcy jednego z największych hitów roku Iron Man.

Sama Lexi Alexander jest byłą mistrzynią świata w Karate i Kickboxingu, więc jeśli chodzi o akcje i walki, to chyba możemy być spokojni.

Premiera w Stanach Zjednoczonych 5 grudnia 2008 roku. Zapraszam do oglądania.