Zwiastun Punisher: War Zone 0

Lexi Alexander wypuściła pierwszą zapowiedź ekranizacji komiksu Marvela

Punisher to postać ciekawa, która zasługuje na świetny film. Były już dwie próby przeniesienia przygód Franka Castle na duży ekran, lecz obie zakończyły się porażką. Była wersja z 1984 z Dolphem Lundgrenem i z 2004 z Thomasem Janem. Większość fanów i widzów była rozczarowana. Teraz nadszedł czas Punisher: War Zone.

PunisherPunisher

Frank Castle kontynuuje swoje przeznaczenie, zabijając i torturując gwałcicieli, morderców i psychopatów. Tym razem wybiera się do Nowego Jorku, aby pozbyć się Jigsawa, psychopaty, który ma z Frankiem zatarg z przeszłości. Po raz kolejny musi stawić czoło mafii jako Punisher, nie wiedząc, że Jigsaw miał swój udział w zabiciu jego rodziny.

Za najnowszy film odpowiada uznana pani reżyser, Lexi Alexander. Bardzo była docenienia za Hooligans o angielskich kibicach piłkarskich. W głównej roli osadziła Raya Stevensona, którego podziwialiśmy w serialu Rzym, gdzie grał legionistę Pullo. Moim zdaniem aktor pasuje do tej roli. Fani serialu wiedzą na co go stać. Z całą pewnościa Alexander nie stworzy bajki dla dzieci i będziemy świadkami mocnej sensacji.

W filmie zagrają także, Dominic West, Julie Benz, Dash Mihok, Colin Salmon i Doug Hutchison.

Za muzykę odpowiada rozwijający się Christopher Franke, który znany jest z serialu Babylon 5, a także z poprzedniego filmu pani reżyser.

Na pewno zaletą jest to, że scenariusz napisali Matt Holloway i Art Marcum, twórcy jednego z największych hitów roku Iron Man.

Sama Lexi Alexander jest byłą mistrzynią świata w Karate i Kickboxingu, więc jeśli chodzi o akcje i walki, to chyba możemy być spokojni.

Premiera w Stanach Zjednoczonych 5 grudnia 2008 roku. Zapraszam do oglądania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

opatrznik

Ja chyba nie ogladalem zadnego i szczerze mowiac nawet do tego mnie nie ciagnie.

MacT

Trailer rzeczywiście obiecujący. A co do odtwórcy roli Punishera jeszcze nie mam zdania. Obejrzę i porównam. Może zmiana w obsadzie wyjdzie na dobre.

Adam_Siennica

Ten film nie jest sequelem. Tak samo jak The Incredible Hulk nie jest sequelem Hulka z Anga Lee :)

A Aktor dla mnie lepiej pasuje :)

marek22

grzech numer 1 przy robieniu sequela to zmiana aktora, który gra główną rolę, niestety w Punisher War Zone tak postąpiono co bardzo sceptycznie mnie nastawia na film aczkolwiek trailer był nawet niezły więc może coś z tego będzie…

Proszę czekać…