Zwiastun Ong Bak 2! 0

Pojawiło się promo Ong Baka 2, w którym Tony Jaa pokazuje, że nadal jest najlepszy!

Tony Jaa, niekwestionowany król kina kopanego. Jest następcą takich osobistości jak Bruce Lee, Jackie Chan i Jet Li. Jego film, Ong Bak zrewolucjonizował ten gatunek, pokazując walki w dotąd niespotykany realistyczny sposób. To był jego debiut aktorski, którym podbił świat. A stało się to dzięki Quentinowi Tarantino, który promował ten film poza granicami Tajlandii. Potem nadszedł jego drugi film, Obrońca, którym poszedł krok naprzód zaskakując widzów i swoich fanów. Oba filmy zrobione za grosze, przynosiły miliony dolarów. Jedynym ich minusem była kiepska fabuła, która była tylko tłem dla wspaniałych walk.

Ong Bak 2Ong Bak 2

Teraz nadszedł czas na Ong Bak 2, film, w którym Tony Jaa, poza tym, że będzie grał główną rolę, jest także reżyserem. Przy filmie także pracuje mistrz Tony’ego, Panna Rittikrai, zwany często Brucem Lee Tajlandii.

Będzie to film kostiumowy opowiadający o sierocie wychowanej przez mistrzów sztuk walki z Azji, który dorasta stając się ekspertem w wielu stylach.

Jeśli myśleliście, że poprzednie filmy były super i nie można zrobić czegoś lepiej, to jesteście w błędzie. Tony Jaa idzie krok na przód, zaskakując i wywołując dosłownie reakcję opadania szczęki z wrażenia. Przeważnie walczył wariacją muay thai, a teraz do tego będzie używał różnego rodzaju broni, jak miecze, czy kije oraz kung fu. Na pewno też wiele innych rzeczy, których nie widzimy w tym filmie promocyjnym. Nie jest też dziwne, że po zadziwianiu świata muay thaiem, wziął się za kung fu. Warto pamiętać, że jest to jeden z podstawowych stylów, które uczył się, lecz jego mistrz, Panna Rittikrai zasugerował mu, że ucząc się muay thai, trafi do szerszej publiczności. Film promocyjny, który możecie oglądać, był puszcznay w Cannes i zachęcał niesamowicie. Teraz możecie się przekonać dlaczego.

Obecnie jest to jeden z najbardziej utalentowanych ludzi w tym kinie i to widać. Chociaż Ong Bak 2 nie ma nic wspólnego z jedynką to oszałamia tym, co pokazuje. Liczmy, że pojawi się w polskich kinach.

Premiera w 2008 roku w Tajlandii.

Zapraszam do oglądania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

fizban 2008-06-18

fajnie sie zapowiada :D

MacT 2008-06-18

Aż miło popatrzeć.

Grzegorz_Derebecki 2008-06-18

zgranie na dysk nic nie da po prostu trzeba poczekać na lepszą jakość :)

mehow 2008-06-17

Da sie ten zwiastun jakos sciagnac na dysk, bo tak strasznie mi scina zamiast plynnie odtwarzac ? :/

HeRr 2008-06-17

Mam tylko nadzieję że fabuła będzie mniej infantylna niż w 1 części

Proszę czekać…