Producenci "Jumanji 4" planują wielkie widowisko 0

Pomimo początkowych obaw, ostatnie sequele Jumanji z udziałem Dwayne'a "The Rock" Johnsona i Kevina Harta odniosły ogromny sukces, a widzowie zastanawiali się, czy Jumanji 4 kiedykolwiek się zmaterializuje. Dzisiaj pojawiły się nowe informacje.

Hiram Garcia, prezes Seven Bucks Productions, ujawnił, że rozmowy toczą się za kulisami, a studio planuje coś wielkiego na następną część.

Ciągle trwają rozmowy. Nie mogę nic powiedzieć, ale mamy wielkie plany, a to jeden z naszych ulubionych projektów, nad którym pracujemy.

wyjawił Hiram Garcia

Przypomnijmy, że ostatnia część serii Jumanji: Następny poziom zadebiutowała w 2019 roku, jej akcja ma miejsce dwa lata po Jumanji: Przygoda w dżungli. Produkcja opowiada losy tej samej grupy nastolatków, a także starego przyjaciela i dwójki nowicjuszy, którzy są uwięzieni w Jumanji. Tam wszyscy stają przed nowymi problemami i wyzwaniami zarówno ze starymi, jak i nowymi awatarami, jednocześnie muszą ratować świat przed nowym złoczyńcą, a to jest również droga do powrotu.

Ostania część zakończyła się sceną, która wskazuje, że świat gry przecieka do prawdziwego świata, podobnie jak w pierwszym Jumanji, jednak Garcia odmawia ujawnienia czegokolwiek na temat kierunku czwartego filmu.

Wprowadzenie świata gier wideo w rzeczywistość, jak w klasyku Robina Williamsa, a tym samym połączenie dorosłej obsady Dwayne’a Johnsona, Kevina Harta, Karen Gillan i Jacka Blacka z nastoletnią obsadą z pewnością byłoby dużym posunięciem dla serii.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…