Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Ciche miejsce 2'' trafi do kin już w maju! 1

Ciche miejsce 2 to kolejny film dość mocno opóźniony przez panującą pandemię. Teraz jednak wytwórnia Paramount Pictures nas zaskoczyła… i to pozytywnie. Ponownie zmieniono datę premiery horroru, tym razem jednak na znacznie wcześniejszą.

fot. materiały prasowe

Pierwotnie film trafić do kin miał w marcu 2020 roku jednak z powodu nasilającej się pandemii koronawirusa i decyzji związanej z zamknięciem kin, włodarze hollywoodzkiej firmy zdecydowali się na opóźnienie. Ostatnią ustaloną datą premiery był 17 września 2021 roku.

Nowa data premiery Cichego miejsca 2 to 28 maj 2021 roku. Paramount wskoczyło z premierą na miejsce zwolnione przez Universal, które przeniosło z tego dnia premierę dziewiątej części Szybkich i wściekłych. Sequel zadebiutuje w weekend poprzedzający Memorial Day, święto w którym amerykanie wspominają wszystkich poległych żołnierzy.

Jeśli data ta zostanie utrzymana i produkcja wejdzie w ten dzień do kin, to zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami po 45 dniach sequel pojawi się w serwisie Paramount +.

Ciche miejsce 2 ukaże nam dalsze losy rodziny Abbottów, która po śmiertelnych wydarzeniach, jakie wydarzyły się w domu, teraz musi stawić czoła niebezpieczeństwom poza nim. Abbotowie wciąż próbują – w ciszy – przetrwać atak tajemniczych stworzeń, które atakują, reagując na dźwięk. Wkrótce Abbotowie odkryją, że nie są one jedynym śmiertelnym zagrożeniem.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…