Nowy zwiastun Mumii 3 0

Pojawił się nowy zwiastun filmu Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Rob Cohen właśnie wypuścił na swoim blogu nowy zwiastun filmu Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka.

Jet Li jako Cesarz QinJet Li jako Cesarz Qin Cesarz Qin i jego armiaCesarz Qin i jego armia

Przypomnijmy, że występują Brendan Fraser, Maria Bello (zastąpiła Rachel Weisz), John Hannah, Michelle Yeoh, Luke Ford i Jet Li jako Mumia Cesarza dynastii Qin. Na pewno minusem jest brak Rachel Weisz, ale niestety aktorka odmówiła i wolała grać w bardziej ambitniejszych produkcjach. Maria Bello nie jest zła, powinna dać sobie radę, ale jednak będzie to dość widoczna zmiana.

Na dalekim wschodzie będą musieli zmierzyć się z mumią pierwszego cesarza dynastii Qin, który został przeklęty przez czarodziejkę wieki temu. Zatem widać, że będzie to bardzo chiński hollywoodzki film. Będzie też precedens, bowiem jest to chyba pierwsza hollywoodzka superprodukcja, która ma najpierw premierę w Chinach, a w Stanach aż tydzień później.

Zwiastun jest efektowniejszy od poprzedniego. Efekty specjalne są już bardziej dopracowane, widać przygodę, widowiskowość i humor. Ja, jako fan serii, nie będę rozczarowany. Bitwa umarłych z terakotową armię Cesarza Qina zapowiada się niesamowicie.

Premiera w Polsce 1 sierpnia. Jeśli chcecie więcej poczytać, zapraszam TUTAJ.

Zapraszam do oglądania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

opatrznik

Seria sie rozwija :)

ponury

zapowiada sie naprawde ciekawie:D szkoda tylko tej zmiany w obsadzie jakos dziwnie sie teraz patrzy nowa pania O’Connell.

btw. czy czasem w tytule newsa nie brakuje jednego "i" ?

Proszę czekać…