Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

CBS kończy serial ''MacGyver'' 0

Wraz z końcem kwietnia wyemitowany zostanie ostatni odcinek 5 sezonu serialu MacGyver. Jak się okazuje będzie on tym finałowym, bowiem stacja CBS zdecydowała nie dawać produkcji zielonego światła na kontynuację.

fot. CBS

MacGyver od CBS to nowa wersja klasycznego serialu z lat 1985-1992, który to doczekał się siedmiu sezonów. Pomimo upływu lat nadal jest chętnie oglądaną produkcją. Jego nowe wcielenie niestety, ale nie dorównało oryginałowi, choć i tak przyciągało przed ekrany wystarczającą liczbę widzów, aby powstało, aż 5 sezonów. Finałowy sezon oglądało średnio 5,85 mln widzów.

Produkcja opowiada o 20-letnim Angusie MacGyverze, który współtworzy tajną organizację w ramach amerykańskiego rządu. W jej ramach wykorzystuje swój niezwykły talent do niekonwencjonalnego rozwiązywania problemów i bogatą wiedzę naukową, aby ratować ludzi i samemu wychodzić bez szwanku z różnych opresji.

W tytułowej roli występuje Lucas Till. Oprócz niego w obsadzie znajdują się także Sandrine Holt, Tristin Mays, Justin Hires oraz Vinnie Jones. W produkcję zaangażowany jest m.in. James Wan.

Gwiazdy produkcji – Lucas Till i Justin Hires podziękowali ekipie za te lata wspólnej pracy. Ich pełne emocji wpisy możecie zobaczyć poniżej.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…