Scenariusz Szkoły Rocka 2 gotowy 0

Mike White wyjawił informacje na filmowym festiwalu w Los Angeles

Na filmowym festiwalu w Los Angeles scenarzysta, Mike White wyjawił, że pierwszy szkic sequela hitu jest już ukończony. Mniej więcej miesiąc temuJack Black mówił, że jest zainteresowany, lecz żadnych decyzji produkcyjnych jeszcze nie podjęto.

Jack Black w Szkole RockaJack Black w Szkole Rocka

Przypomnijmy, że Szkoła Rocka z budżetem 35 milionów dolarów zarobiła imponujące 131 milionów na całym świecie.

Była to opowieść o Dewey Finnie, który zostaje wyrzucony z zespołu rockowego. Pozbawiony w ten sposób środków utrzymania, w obliczu widma bankructwa przyjmuje propozycję zastępstwa za nauczyciela muzyki w szkole podstawowej. Niekonwencjonalnymi metodami nauki stara się rozwinąć w uczniach zamiłowanie do muzyki, zwłaszcza, że odkrywa w swojej klasie 9-letniego geniusza, który może pomóc mu w wygraniu konkursu rockowego, co może rozwiązać wszystkie kłopoty finansowe.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Beznickowy

Oto jest pytanie. Szkoła Rocka była kawałkiem dobrego kina familijnego, ale jak zawsze to bywa przy robieniu sequeli, jest duże ryzyko, że fani nie przyjmą kontynuacji. Oby ten scenariusz nie przewidywał, że Dewey Finn (grany przez Jacka Blacka) będzie zakładał nowy zespół. Niech zostaną tamci aktorzy, przynajmniej. Nie wróżę nic dobrego z tego projektu, jednak do kin pewnie zawita wiele rodzin.

Proszę czekać…