Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pełny zwiastun nowej ''Plotkary'' 0

Po niedawnym, o wiele krótszym materiale filmowym, przyszedł czas na pełną zapowiedź rebootu serialu Plotkara. Produkcja nosząca tytuł Gossip Girl na platformie HBO Max zadebiutuje już 8 lipca 2021 roku.

na zdjęciu Thomas Doherty, serial ''Gossip Girl''

Platforma złożyła zamówienie na jeden 10-odcinkowy sezon. Jego akcja osadzona zostanie osiem lat po wydarzeniach z oryginalnego serialu, kiedy to w finale Dan Humhrey zamknął tytułową stronę. W reboocie poznamy zupełnie nowe pokolenie nowojorskich nastolatków uczęszczających do elitarnych, prywatnych szkół. Fabuła serialu ma oddawać ducha naszych czasów, zobaczymy jak zmienił się krajobraz Nowego Jorku i jak wielki wpływ na życie mają wszechobecne media społecznościowe.

W obsadzie znajdują się Emily Alyn Lind jako Audrey Hope, Whitney Peak jako Zoya Lott, Eli Brown jako Obie Bergman, Thomas Doherty jako Max Wolfe, Zion Moreno jako Luna La, Tavi Gevinson jako Kate Keller, Jordan Alexander jako Julien Calloway, Evan Mock jako Aki Menzies i Savannah Lee Smith jako Monet de Haan.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Scenariusz napisał Joshua Safran, autor oryginalnej PlotkaryKristen Bell ponownie pełni będzie funkcję narratora.

Oto o czym opowiadała pierwsza Plotkara

Na Upper East Side króluje Blair Woldorf. Jej „rządy” przerywa jednak pojawienie się jej eksprzyjaciółki, dawnej największej imprezowiczki, Sereny van der Woodsen. Na początku dziewczyny nie pałają do siebie miłością, jednak później wszystko sobie wyjaśniają i znowu stają się przyjaciółkami. Blair postanawia kontynuować swój związek z Nate’em, a Serena zaczyna się spotykać z kimś z poza elity – Danem. Ich związki będą jednak wystawiane na różne próby, a sekrety i tajemnice zawsze ujrzą światło dzienne dzięki nieocenionej Plotkarze.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…