Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Claptrap ogłasza koniec zdjęć do ''Borderlands'' 1

Studio Lionsgate podało do publicznej wiadomości informację o końcu zdjęć do filmu Borderlands, będącego adaptacją popularnej serii gier wideo. Ekipa na planie na Węgrzech pracowała ponad trzy miesiące.

film ''Borderlands''

Informacja o końcu produkcji pojawiła się na oficjalnym profilu filmu na Twitterze. Klaps filmowy z napisem That’s wrap trzyma robot Claptrap, którego dzięki temu możemy zobaczyć w całej okazałości. Głos do niego podkłada Jack Black.

W obsadzie Borderlands znajdują się Florian Munteanu jako Krieg, Ariana Greenblatt jako Tiny Tina, Jamie Lee Curtis jako Tannis, Cate Blanchett jako Lilith, Kevin Hart jako Roland, Edgar Ramirez jako Atlas i Haley Bennett. Za reżyserię filmu odpowiada Eli Roth, który pracować będzie na podstawie scenariusza autorstwa Craiga Mazina.

Lilith, banitka z tajemniczą przeszłością powraca na swoją rodzinną planetę Pandorę, aby odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego człowieka wszechświata – Atlasa. Zawiera ona sojusz z nieoczekiwanymi pomocnikami – Rolandem, byłym elitarnym najemnikiem, który teraz w desperacki sposób szuka odkupienia, Tiny Tiną – dziką nastolatką, Kriegiem – umięśnionym obrońcą Tiny, Tannis – naukowcem, która nie działa w zgodzie z rozsądkiem oraz Claptropem – upartym i przemądrzałym robotem. Ta bardzo dziwna drużyna będzie zmuszona walczyć z potworami i bandytami, aby znaleźć i ochronić dziewczynę, która może mieć klucz do niewyobrażalnej mocy. Los wszechświata jest w ich rękach, ale walczyć będą także o coś innego – o siebie nawzajem…

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox

Claptrap to jedna z moich ulubionych postaci z serii gier Birderlands. Mam nadzieję, że i w filmie będzie przyjemnym comic-relifem.

dragoon1984

Najbardziej jestem ciekaw, jak ta gówniara zagrała Tinę …… Zburzenie niezastąpionego wizerunku z gry jest bardzo prawdopodobne :/

Proszę czekać…